Skocz do zawartości

Zlot KRAKOW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Będzie ktoś Dzis? Bo zastanawiam się czy jechać czy nie i wogole jaki jest Plan?

GG: 5149644

Kom. 794366256

mail. [email protected]

Facebook. www.facebook.com/michael.mode.mass.event

http://img.photobucket.com/albums/v299/xicethugx/coolguys.jpg

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Wyświetleń 308,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ponawiam pytanie bedziecie.

 

Ja miałem raczej być i wstępnie się ustwiam na wieczór.

Opublikowano

To mówcie czy będziecie czy nie bo nie wiem jak ogarniać dzień, teraz jestem w Bielsku-Białej nie wiem czy specjalnie wcześniej wyjeżdźać :)

Jeszcze mam spotkanie, ale mam nadzieję że zdążę jeżeli ktoś tam będzie :mrgreen:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Opublikowano
  • Autor
Wiecie ja mam kawałek drogi z czestochowy

GG: 5149644

Kom. 794366256

mail. [email protected]

Facebook. www.facebook.com/michael.mode.mass.event

http://img.photobucket.com/albums/v299/xicethugx/coolguys.jpg

Opublikowano
Panowie tak jak pisałem spot odbędzie się dzisiaj od godziny 20.00, na parkingu Galerii Kazimierz, poziom niebieski, jeśli parking będzie zamknięty, jest taka możliwość, bo jest świeto, to spotykamy się na Orlenie ( na przeciwko Galerii Kazimierz ) i jedziemy w inne miejsce :) Na pewno traficie, bo auto powinno być dość sporo, do zobaczenia :)
Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Opublikowano

Ja jade i bede.

Nie wiem tylko na jak dlugo

Chyba ze cos zje mnie po drodze ;)

Dozo

Opublikowano
jadą tylko trójki? czy inne bmw też mogą wpaść?
Opublikowano
jadą tylko trójki? czy inne bmw też mogą wpaść?

 

każdy model bmw może wpaść :)

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Opublikowano
  • Autor
Nie dam rady za późno się dowiaduje ze ktoś będzie wogole :) Moze w Katowicach bądź Częstochowie następny zlot?

GG: 5149644

Kom. 794366256

mail. [email protected]

Facebook. www.facebook.com/michael.mode.mass.event

http://img.photobucket.com/albums/v299/xicethugx/coolguys.jpg

Opublikowano
  • Autor
Ile osób byłoby chętnych na taki większy zlot w Częstochowie mówię o okresie ferii?

GG: 5149644

Kom. 794366256

mail. [email protected]

Facebook. www.facebook.com/michael.mode.mass.event

http://img.photobucket.com/albums/v299/xicethugx/coolguys.jpg

Opublikowano
i co koledzy? niespodziewaliscie sie pewnie takiej ilosci aut? :) Miło ze wpadliscie!
Przeciwnik SERII.
Opublikowano

Nie no spot pierwsza klasa :cool2:

Niech żałują ci co nie byli :twisted:

Jak dostane fot. to zamieszcze, zapewne w poniedziałek.

Pozdr

Opublikowano

Super, że się podobało :cool2:

 

Milo było poznać :)

 

Następny za 3 tyg, tak jak rozmawialiśmy :)

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Opublikowano
  • Autor
Gdybym tylko wcześniej wiedział ze to wypali tez byłbym ;) czekamy na fotki

GG: 5149644

Kom. 794366256

mail. [email protected]

Facebook. www.facebook.com/michael.mode.mass.event

http://img.photobucket.com/albums/v299/xicethugx/coolguys.jpg

Opublikowano
Dzięki wszystkim, było super :mrgreen:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Opublikowano
  • Autor
Opowiedzie jak wyglądał spot

GG: 5149644

Kom. 794366256

mail. [email protected]

Facebook. www.facebook.com/michael.mode.mass.event

http://img.photobucket.com/albums/v299/xicethugx/coolguys.jpg

Opublikowano

Mam nadzieje, że pojawią się foty bo widziałem kilku fotografów z profesjonalnym sprzętem :)

 

Na spocie mimo zimna pojawila się spora ilość aut, choć do rekordu jeszcze troche brakowało :D

 

2xE92, 5xE90, E61, E63, bardzo dużo E46, M3 E46, E36 z motorem 4.4 ;) , E38, E30, także było na co popatrzyć,porozmawiać, wymienić się poglądami, oby tak dalej, bo ze spotu na spot frekwencja wzrasta :)

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Opublikowano

maksss ja właśnie dorwałem :wink: kolege z lustrzanką wtedy i powiedział że wyśle mi zdjęcia do poniedziałku.

Także jak będę miał to od razu zamieszcze.

Opublikowano
maksss ja właśnie dorwałem :wink: kolege z lustrzanką wtedy i powiedział że wyśle mi zdjęcia do poniedziałku.

Także jak będę miał to od razu zamieszcze.

 

no to great :cool2:

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Opublikowano

co by nie mowic ekipa e90/1/2 wytrzymala najdluzej

fajnie bylo poznac ludzi zza avatara ;)

pozdro

Opublikowano
  • Autor
no to dobra ekipa byla :)

GG: 5149644

Kom. 794366256

mail. [email protected]

Facebook. www.facebook.com/michael.mode.mass.event

http://img.photobucket.com/albums/v299/xicethugx/coolguys.jpg

Opublikowano

Pierwsze fotki ze spotu :

 

http://img525.imageshack.us/img525/3403/dsc1284i.jpg

http://img521.imageshack.us/img521/1650/dsc1286t.jpg

http://img812.imageshack.us/img812/9172/dsc1287.jpg

http://img146.imageshack.us/img146/7238/dsc1289p.jpg

http://img816.imageshack.us/img816/5824/dsc1294i.jpg

http://img407.imageshack.us/img407/5383/dsc1296k.jpg

http://img220.imageshack.us/img220/6828/dsc1297w.jpg

http://img690.imageshack.us/img690/3572/dsc1304m.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/4034/dsc1306l.jpg

http://img143.imageshack.us/img143/1171/dsc1310z.jpg

http://img141.imageshack.us/img141/7084/dsc1319e.jpg

http://img35.imageshack.us/img35/3830/dsc1325w.jpg

http://img213.imageshack.us/img213/6227/dsc1328.jpg

http://img20.imageshack.us/img20/12/dsc1330v.jpg

http://img151.imageshack.us/img151/9666/dsc1333.jpg

http://img524.imageshack.us/img524/4207/dsc1348b.jpg

http://img205.imageshack.us/img205/8585/dsc1355y.jpg

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Opublikowano
  • Autor
się podoba :)

GG: 5149644

Kom. 794366256

mail. [email protected]

Facebook. www.facebook.com/michael.mode.mass.event

http://img.photobucket.com/albums/v299/xicethugx/coolguys.jpg

Opublikowano
miło, miło, a Warszawa w tyle...

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Opublikowano
  • Autor
zorganizujmy taki wiekszy zlot na ferie?

GG: 5149644

Kom. 794366256

mail. [email protected]

Facebook. www.facebook.com/michael.mode.mass.event

http://img.photobucket.com/albums/v299/xicethugx/coolguys.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.