Skocz do zawartości

Nakładka zderzaka przedniego e92


houek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zbytnio nie załapałem :mad2: te "wszystkie" nakładki montujecie/będziecie montować:

1) bo zniszczyły/połamały się Wam oryginalne?

2) czy może dokładacie/przylepiacie aby "poprawić" wygląda seryjnego auta?

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki,:

1) OK :cool2: ,

2) nie OK :mrgreen: ...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie pasuje jak tyle aut z tym jeździ ale mi się nie podoba...stawiam, że jest to kwestia wieku, kiedyś też montowałem "spojlery" na swoich autach...jak chcę się rozluźnić to patrzę na photo z moich byłych aut z "wszelkimi dokładkami" :mrgreen: , dobrze robi na psychę :mrgreen: :mrgreen:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie pasuje jak tyle aut z tym jeździ ale mi się nie podoba...stawiam, że jest to kwestia wieku, kiedyś też montowałem "spojlery" na swoich autach...jak chcę się rozluźnić to patrzę na photo z moich byłych aut z "wszelkimi dokładkami" :mrgreen: , dobrze robi na psychę :mrgreen: :mrgreen:

 

kwestia wieku??? hmmm to musisz byc juz bardzo stary...Ja mam "dopiero" 28 lat a bedzie to moj pierwszy spojler bo uwazam ze taka mala dokladka dodaje smaku temu autku...nie jest to seria 5 i tam bylaby wiocha,seria 3 zawsze byla z zalozenia sportowym sedanem..,dla mnie to bardziej kwestia gustu nie wieku no ale jak glosi slawne przyslowie des gustibus non disputante.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Trudna decyzja, ja sam nie wiem jak to będzie wyglądało :). Jak już wszystko zrobię to dam znać.

 

Pzdr.

 

Zamontowales juz ta dokladke na przedni zderzak exide?Bo jestem ciekaw jak to wyglada i tez chcialem zamowic.

 

 

Niestety nie zamontowałem, dokładki powędrowały do innego kolegi. Musisz o szczegóły pytać Szymonb.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Kupiłem parę miesięcy temu dokładkę AREO PACK do E92. Dorobiłem już lakier, a teraz szukam lakiernika który mi to polakieruje i przyklei do auta.

Chcę żeby zrobił to ktoś profesjonalnie bo sam laminat nie jest idealny, ale uważam, że jeżeli lakiernik to wyszpachluje, dobrze doszlifuje, zagruntuje i dobrze polakieruje to będzie to przyzwoicie wyglądać.

Czy znacie kogoś na terenie śląska kto ma doświadczenie w lakierowaniu laminatu, taka zaufana osoba, która przyłoży się do roboty a nie będzie kombinowała jak tu najszybciej zarobić...?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I gotowe!

Masa roboty przy spasowaniu i przyklejeniu tego laminatu.

Cała operacja zawierała: demontaż i montaż zderzaka, przyklejenie dokładki, uzupełnienie ubytków w laminacie, doszlifowanie miejsc gdzie laminatu było za dużo, pomalowanie lakierem bazowym dokładki oraz ścieniowanie zderzaka, pomalowanie całości lakierem bezbarwnym.

Oto efekt:

http://images43.fotosik.pl/845/205e45be2ab1401cm.jpg

 

Poniżej miejsca w których widać, że kopia dokładki z laminatu jest grubsza od orygianału.

http://images43.fotosik.pl/845/1e5d408f37934cc6med.jpg

 

ps. Cała przyjemność kosztowała mnie:

145zł dokładka z przesyłką

500zł malowanie

 

ps. Nie doczekałem się foli w czarnym macie do oklejenia grilla i założyłem nerki bez modyfikacji.

Czy uda mi się zdemontować nerki bez demontażu zderzaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siema byłbym chetny na Te paletki Tylko powiedz co i jak pokolei Trzeba zrobić żeby je zamonTować i pomalować Trzeba najpierw podkład potem farbe czy jak? czy jeszcze cos docierać? ile za To Tylko Tak na powaznie a sa jakieś dokładki na Tylni zderzak albo cos bo bym wziął Te 2 rzeczy czekam na odpowiedz duzo sie Tego sprzedaje i ludzie sa zadowoleni? nie ma potem problemów wszystko dobrze pasuje? czekam:D:P

 

BMW E90 odp na priv czekam albo wyslij jakiś kontakt do siebie To zadzawonie albo napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Widziałem u kilku osób te dokładki przedniego zderzaka i powiem tak ,że wyglądaja super ale funkcjonalnośc ich w naszych warunkach to zupełnie inna sprawa .

Sam chciałem taką zamontować ale mi przeszło gdyż widziałem kilka aut z tym bajerem , który po kilku podjazdach pod krawężnik wyglądał jak obdarta ze skóry kanapa . Białe poszycie u dołu i rysy , które wręcz dają odwrotny efekt . Pewnie właściciele tych aut już się z tym pogodzili bo duży wydatek znowu demontować i lakierować . Radzę zostawić seryjny wygląd , który i tak zapewnia autku niepowtarzalny wyglad i charakter . Wszelkie choinki to tylko na swięta :wink:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

CZESC !

Daje cynk bo znalazłem oryginalną dokładkę zderzaka na allegro, za fajne pieniądze :)

http://allegro.pl/bmw-3-e92-e93-05-10-spoilery-zderzaka-i2006837833.html

Ja mam już z laminatu więc demontował nie będę.

Może komuś się przyda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.