Skocz do zawartości

Pompa wspomagania od 325 do 320?


mrowczan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Nie odpowiem na Twoje pytanie ale mam inne do reszty użytkowników również związane z pompą wspomagania. Miałem nie tak dawno wymieniany olej ATF we wspomaganiu bo był cały czarny, wymieniłem wypłukałem i zalałem świeżym czerwoniutkim ATF-em po ok 2-3 tyś czyli dziś oddawałem autko do mechanika na wymiane tarcz (BREMBO MAX:D) i okazało się przy okazji że ten olej ATF jest znów czarny na co mechnik powiedział że pompa pali ten olej... dlaczego i jak to? Wytłumaczcie o co chodzi :) Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No właśnie coś powiedział ale nie zrozumiałem o co mu chodzi... Że pompa się zaciera albo coś ale nie wiem o co chodziło no i bardzo się spieszyłem do pracy więc tylko krótka gadka i tyle, jutro jak będę odbierał to się wypytam dokładniej ale myślałem że może ktoś mi na forum odpowie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A to u każdego z Was jest ciemny olej we wspomaganiu? A raczej czarny? Mam pytanie do kolegi mrowczan: kupiłeś tą pompe do 325? Bo akurat tak się składa że ja mam 325 :D jakby do Ciebie nie pasowała i miałbyś ją z pewnego źródła w dobrej cenie to byłbym zainteresowany... jutro dokładnie będę wiedział co z moją pompą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!! - pierwszy raz zabieram głos w dyskusji- przypatrywałem sie troche z boku tym rozważaniom na temat pompy wspomagania i czarnego oleju i musze powiedziec ze u mnie tez 100km po wymianie atf-a zrobił sie czarny jak przed wymianą - teraz juz wiem dlaczego - otóz chcąc wymienic olej fachowo trzeba wymienic takze zbiorniczek płynu , gdyz jest w nim niewymienny filterek - od razu mówie ze zadne płukanie nic nie daje - pobowałem :) Po takiej wymianie plyn bedzie czerwony jeszcze przez dluuugi czas. Koszt zbiorniczka około 130-150zl. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.