Skocz do zawartości

Jak odłączyć fabryczny alarm w 735i M30


Dzik 528

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z alarmem od wczoraj. Stala w garazu okolo msc otwarta i kiedy wyjechalem i zrobilem okolo 30 km zaparkowalem pod domem i zamknolem kiluczykiem od strony pasazera (lewa strona niedziala) i wtedy zaczela wyc. Probowalem zamknac przez bagaznik i dalej wyje i probowalem trzymac kluczyk w lewo okolo 5s z klamka do gory i to samo. Jak sie pozbyc tego alarmu na stale?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

na stale wylaczyc nie wiem czy sie da (pewnie jakis elektryk dalby rade, lub aso), ale jezeli nie zdezaktywowales jeszcze alarmu i dalej auto wyje, to otworz je z kluczyka (zacznie wyc przez 30sek), wsiadz do srodka, zamknij drzwi (wszystkie drzwi, bagaznik, maska, szyber musza byc pozamykane) wloz kluczyk do stacyjki i przekrec w pozycje 1 i musisz tak wytrzymac w aucie jakies 15min, najlepeiej poczekac deko dluzej. Alarm zostanie wylaczony.

Z tego co znalazlem w necie (bo podobna sytuacja mi sie przytrafila niedawno) w momencie zamykania centralnego grotem kluczyka, nie mozna przekrecac go do konca, bo wtedy uzbroi sie alarm.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
po otworzeniu centralnego zacznie wyc 30sek, wsiadasz, zamykasz drzwi, w momecie kiedy wlozysz kluczyk w stacyjke i przekrecisz w pozycje 1 moze znowu zaczac wyc przez kolejne 30sek (alarm wlacza sie na kolejne 30sek przy okazji np proby wyjecia radia, otwierania schowka, drzwi, generalnie gmerania przy aucie). Sproboj zrobic tak jak opisalem, btw to jest sposob opisany w instrukcji obslugi, wiec powinno zadzialac

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Odpiąć kostki od centralki, zmostkować zielone przewody i pozamiatane.

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpiąć kostki od centralki, zmostkować zielone przewody i pozamiatane.

Jeżeli to jest prawda to kolego stawiam piwo za info. Moja M60 też ostatnio doprowadziła mnie do szału. Trochę w tym mojej winy bo w -10 pojechałem na myjnię :D , przyjechałem do domu wjechałem pod wiatę, zamknąłem i tak ze 3-4 razy w nocy wstawałem bo wyła :mad2: . W końcu jakoś udało mi się wyłączyć alarm ale auto od 2 tygodni nie zamykam kluczykiem bo po paru minutach wyje (pewnie coś tam przymarzło). Dlatego w najbliższych dniach wypróbuję twój patent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.