Skocz do zawartości

[E 91] smrod spalonej gumy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ostatnio zauwazylem ze wysiadajac z auta czuc smrod jakby spalonej gumy :shock: czuc tylko przez chwile ale wyraznie,namal napewno nie pochodzi spod maski,ktos sie z tym spotkal,wie moze co moze tak smierdziec :?:
Opublikowano
  • Członkowie klubu

U mnie praktycznie caly czas tak śmierdzi a wg. mnie jest to spowodowane ciągłym włączaniem sie kontroli trakcji i esp, uruchamia ciagle hamulce i stad smrod .... ehhh te drifty ;0

 

Ale widze , żemieszkasz w Weronie a tam chyba śniegu niet w tej chwili :norty:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Opublikowano
  • Autor
U mnie praktycznie caly czas tak śmierdzi a wg. mnie jest to spowodowane ciągłym włączaniem sie kontroli trakcji i esp, uruchamia ciagle hamulce i stad smrod .... ehhh te drifty ;0

 

Ale widze , żemieszkasz w Weronie a tam chyba śniegu niet w tej chwili :norty:

Ostatnio i tu spadl snieg :norty: ale juz go nie ma :wink: za to jest mokro i slisko,ale czemu smrod gumy :roll: Ktos przechodzac obok moze pomyslec ze bmw-ica mi sie topi :lol:

Opublikowano
  • Członkowie klubu
Jeżeli sie wygłupiasz i często włącza Ci sie kontrola trakcji to śmierdza klocki, ale może byc i tak że np jeden klocek gdzieś ci trze o tarcze albo opona opciera

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Opublikowano

Tak jak napisał Dziqsek, na bank to smród klocków. U mnie to samo. DTC robi swoje :)

 

Nie bój nic i jeździj dalej :)

 

Pzdr.

Opublikowano
  • Autor
Po obwachaniu calego auta faktycznie smrod pochodzi raczej z okolic klockow,ale ja spokojnie jezdze,kontrola trakcji prawie mi sie nie wlancza(ta kontrolka)
Opublikowano
Po obwachaniu calego auta faktycznie smrod pochodzi raczej z okolic klockow,ale ja spokojnie jezdze,kontrola trakcji prawie mi sie nie wlancza(ta kontrolka)

 

Na bank klocki, nic się nie martw, czerp radość z jazdy :mrgreen: :cool2:

 

Pzdr.

Opublikowano
  • Autor
Po obwachaniu calego auta faktycznie smrod pochodzi raczej z okolic klockow,ale ja spokojnie jezdze,kontrola trakcji prawie mi sie nie wlancza(ta kontrolka)

 

Na bank klocki, nic się nie martw, czerp radość z jazdy :mrgreen: :cool2:

 

Pzdr.

Jutro ruszam w trase,na swieta do kraju :norty: zobaczym jak autko sie spisze :norty:

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
ewentualnie dopalał się dpf
Opublikowano
  • Członkowie klubu
Dopalający sie DPF nie śmierdzi gumą tylko sadzą(dieslem) i nie wyczułby tego bo on sie dopala podczas szybszej jazdy i trwa to chwilę ;)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Opublikowano
  • Członkowie klubu
Dopalający sie DPF nie śmierdzi gumą tylko sadzą(dieslem) i nie wyczułby tego bo on sie dopala podczas szybszej jazdy i trwa to chwilę ;)

 

Smród gumy czuć w przypadku przerwania procesu wypalania sadzy w filtrze DPF. Wiem to z doświadczenia z 3 aut BMW z dieslem...

Wystarczy, że proces właśnie trwał a kolega zatrzymał się i po krótkiej chwili wyłączył silnik. Stąd ten smród...

Klocki raczej gumą nie smierdzą :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.