Skocz do zawartości

Jaki macie przebieg w swoich X5?


komarzysko21

Rekomendowane odpowiedzi

denerwuje mnie stwierdzenie forumowiczów ze95% ludzi to kręci liczniki !przecierz to jest karalne do 8 lat więżienia,nawet handlarze już się boją kręcić.Znajomy sprzedawał Land Rowera z licznikiem 680 tys km i pare dni na alegro było i sprzedał za normalne pieniądze,bez książki serwisowej,tylko sobie w zeszycie zapisywał wymiany oleju i jakieś naprawy zeby sie niepogubić,miał dużo faktur i paragonów na części.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem jeszcze tak:koledzy niewierzcie w książki serwisowe:niedawno kolega a raczej znajomy, wygadał się :SERWIS HA HA,

jedz sobie żarówkę wymienić i jak dobrze pogadasz to ci pieczątke przywalą gdze chcesz,ale w komopa tego niewbiją.Ja jak kupowałem swoje x5 interesował mnie tylko win pojazdu,;serwisowane wszystko pisze nawet stłuczki !!!!no jeszcze wiarygodne są faktury a zwłaszcza te przelewowe!uwierzcie mi win i koniec i kolega w serwisie za dobrego koniaka ci wszystko powie o danym aucie!bron Boże u tego znanego wyłudzacza w Poznaniu.polecam Wrocław.pozdrawiam.{{normalnie sprawdzenie po winie kosztuje 500-600- zł no i musi być aktualny właściciel.}}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jeszcze jedno:mam sąsiada wędkarza który mówi;wszyscy biorą rylko RYBY niebiorą [ Moderowane]

 

 

 

 

Przekleństwo wykropkowane dalej jest przekleństwem, patrz "Regulamin Forum" Następnym razem będzie ostrzeżenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak?to zadzwońcie sobie szanowni koledzy do poznania albo do łodzi lub gdzie chcece i podajcie 7 ostatnich LV69563 to win mojego krążownika,zobaczymy co wam powiedzą,czekam ile ma przejechane i jak był "bity" zresztą juz o niej pisałem,ale czekam na wasze informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki ty masz problem ??? Podjedź sobie do Tłokińsiego do Łodzi i nie musisz nić płacić :duh: :duh: no a na telefon to wiadomo że nic nie ustalisz :mrgreen: :mrgreen:

Nie w każdym ASO jest tak samo :D :D

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pojade 200 km zeby sprawdzić auto które chce kupić,a gdy będzie coś nie tak,to do domu,i znowu jazda i tak dalej,najlepsze jak żonie kupowałem E90 to się gościu pomylił i mi podał od E60 win!!!,a tak smsa wyśle koledze i po pół godziny wszystko wiem ,o to chodzi mi!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sam chciałeś a gdzie się dowiedział to jego sprawa prawda ???

 

Sam miałeś wątpliwości czy można i mam nadzieję,iż zostały rozwiane :cool2: :cool2: :cool2:

 

I nie wszyscy wołają za to czegoś materialnego :lol: :lol: :lol:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
No,no Kolega Kruk mnie zaskoczył ,a w jakim mieście serwisie ciekawe czy się dowie.

 

Dowiem się wszystkiego bez problemu bo to są bujdy że nasze ASO BMW są nieludzkie :)

Ja tam sobie chwalę i korzystam może dla tego nie miewam kłopotów z autem :)

 

Myślę że trzeba powrócić do tematu pierwotnego bo robi się śmietnik a nie chciał bym sypać ostrzeżeniami :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panu,koledze Krukowi proponuje sprawdzić w Poznaniu salon Smorawińskiego,ale nich zadzwoni lub odwiedzi jako zwykły klient który jeździł np.mercem,toyotą lub czymś tam....wtedy zobaczymy jak będzie traktowany!!!!!oby się ni zdziwił! i niech weźmie z sobą worek floty [pieniędzy]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , kolega Kruk ma rację nie zasmiecam już forum.Wracając do tematu przebiegi: X5 2004-187 tys,E90 żony 2006 - 159 tys,E39 1998 300 tys,merc sprinter 210 , 1999- 415 tys,merc sprinter 313 cdi automat , 2004 220 tys i tu sie okazało ze 500 tys cofnięte było przed sprzedażą,czyli 720 tys ,ale chodzi jak zegarek !szkoda tylko ze bmw nie robi busów i ciężarówek.

pozdrawiam wszystkich z tamtej strony ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze bmw nie robi busów i ciężarówek.

wielka szkoda! ale może kiedyś...

moje X5 2002r 3.0d ma już ponad 600tyś i nadal jezdzi ;) więc jeszcze przed wami dużo dobrego koledzy, mający około 200tyś na liczniku ;)

Super. Ciekawe ile w "tym" X-sie jest "tamtego" X-a z 2002 roku??? :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele, uwierz. Co jest zmienione to idzie łatwo wyliczyć ;) A ostatnio (ostatniego roku):

Skrzynia biegów (podnoszenie mocy na skrzyni GM kończy się szybkim jej zgonem), wentylator nawiewów przednich, sterownik wentylatora chłodnicy klimy, kolektor wydechowy, przedni przegub (stukał ponad 50tyś km, aż w końcu zmieniłem zanim się urwie, a wytrzymał duuuużo, np wyciąganie busa z błota gdzie sam X miał problemy z prawidłową jazdą), sterownik z pamięcią fotela kierowcy... Słychac pompe wspomagania i jakąś rolkę oraz padły świece żarowe (sterownik jest ok) więc w następnym tygodniu odstawiam na kanał, zostanie zrobiony i dalej w drogę! A tak to poza wyżej wymienionymi to: tarcze, klocki, olej co max 15tyś km, wycieraczki 2x do roku i takie tam inne eksploatacyjne gadżety. Jak się dba to się ma :D

Szczerze to jest to fajny klekot na impreze, w pole, do lasu, na śnieg, na słońce... Mam jeszcze kilka wózków, ale Xa raczej dłuuugo nie sprzedam. Z jednej strony nie auto i nie pieniądze (bo ile mi kto da za taki przebieg?) Więc reanimuje czasami, leję szlam i śmigam ;) Wszystko sprawne, włacznie z webasto na pilota, każda żaróweczka świeci i taki stan cieszy najbardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi, żeby cieszyć się i bawić autem. Nigdy nie byłem ( może się powtarzam) za marką BMW (może stereotypy) ale teraz choćbym w przyszłości musiał robić/wymienić skrzynię :) -lubię to auto i frajdę jaką sprawia mi jazda nim. Choć czasami spoglądam zazdrośnie na Infiniti.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.