Skocz do zawartości

735i ASC - problem mryga pod czas jazdy !


krix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów

 

Mam problem ze swoim E32 735 1990r. Posiadam kontrole trakcji działającą z tym żę kontrolka ASC pali mi się ( mryga tudzież mruga) pod czas normalnej spokojnej jazdy, nie wiem co może być tego przyczyną dodam że nie byłem jeszcze na diagnozie komputerowej. Posiadam także tempomat który również działa bez problemu. Czasami zdarza się że przy włączonej kontroli trakcji pod czas jazdy samochód szarpnie. Jeżeli ktoś by znał rozwiązanie lub trop w po którym mógłbym pójśc poproszę o info. Dodam również że auto przy puszczaniu sprzęgła nie ma jakby mocy jezeli nie dodam gazu to jest ciężko ruszyć auto przygasa nie wiem od czego to zależy.

 

Pozdrawiam Krix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam Kolegów!

Mam ten sam problem co kolega i zaczął się po zmianie opon.Założyłem na tył 255/60R15,ale pojeździłem tylko 2 dni,bo ocierały o nadkola.Założyłem z powrotem stare opony te co miałem wcześniej i zaczął mi mrugać ASC.Czy wie ktoś może jak uporać się z tym problemem?Aku odpinałem i nie pomogło:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mryga caly czas to moze byc problem ze zalozyles inne opony niz trzeba jesli nic nie ruszales i tak sie zaczelo robic to cos jest uszkodzone ja wyrzucilem to ustrojstwo jego moduł i zrobilem na to kupe i jestem zadowolony brakiem asc

 

Z tego co widzę to niezłą rzeźbę robisz w e32, a jak coś to zawsze wychwalasz Swoja pod niebiosa.

 

kudlatye32 Tak przy zerwaniu przyczepności przycisk ASC mruga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.