Skocz do zawartości

320d filtr odmy jest czy nie??


nemo05

Rekomendowane odpowiedzi

W każdym samochodzie jest.

 

U Ciebie jest to część nr 8, a dokładniej sam filtr, który chcesz kupić jest pod ta plastikową obudową:

http://img143.imageshack.us/img143/1745/122h.png

 

W ASO sam wkład kupisz za 90pln, więc nie wiem czy gra warta świeczki.

Edytowane przez soda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego taki jest orginalnie zamontowany filtr odmy, ale ja w twoim przypadku zainwestował w separator oleju który jest do kupienia za 180 zeta w ASO bez problemu dostaniesz od ręki a ten z Allegro to jakaś podróba bo ORI jest filcowy wkład a ten wyglada na jakąś gąbczasta sprawę, wybór nalezy do ciebie ale jak doliczysz koszty wysyłki to lepiej zakupić ORI separator z obudową ale mozna chyba tak mi sie wydaje sam separator zakupić w ASO za 85 zeta. Chyba wystarczająco wypowiedziałem na twoje pytanie. Pozdro Mario.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy do tej odmy idzie dostać sam filtr który jest w środku czy tylko cała puszka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czytacie w ogóle odpowiedzi ?

 

Nie spojarzałem na link z pierwszego posty, tylko zasugerowałem się rysunkiem z Realoem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp bo juz miałem troche namieszane potrzebowałem ten filtr i jak dzwoniłem to jedni mowili ze moge kupic sam filtr a drudzy ze cała odme ale po co mi obudowa skoro tej mojej nic nie jest wymienie filtr bo napewno jest zawalony olejem. pozdrawiam nemo05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.