Skocz do zawartości

318i nadmuch raz działa raz nie działa


piotru

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z nawiewem w e36 318i 96r klim.dwustrefowy juz druga zime szwankuje mi nawiew raz dziala a raz nie, czasami w trakcie jazdy sie wlaczy i wtedy juz dziala jak wylacze silnik to pozniej znowu nie dziala i tak sobie w kratke dodam ze w lato w suche cieple dni i noce tego problemu nie bylo czy to moze byc cos z elektryka ??? pomocy

 

_______

Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu! Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co ci dokladnie chodzi? wyłącza ci sie panel klimatronika i włacza( gaśnie i zalacza)? czy po prostu wentylator ci sie zawiesza od dmuchawy przy wlaczonym panelu? Ja mialem oba przypadki... gdy gasł mi klimatronik i zapalal sie kiedy chcial to jest wina lutow na klimatroniku mozna to naprawic ale nie wieadomo ile to pochodzi, ja kupilem drugi panel... A nie dawno mialem ten drugi przypadek tzn wentylator raz mi dzialal a raz nie i jest to wina wlasnie zabrudzonego wentylatora oraz szczotki ci sie koncza najprawdopodobniej... Ja zawiozlem auto do elektryka, koszt naprawy ok 80 zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak samo u mnie bylo, ale niestety nie mialem czasu aby samemu sie tym bawic. Na poczatku myslalem ze to jeż (rezystor dmuchawy) no ale w moim przypadku byl zasyfiony ten wentylator no i te konczace sie "szczotki" i takie same objawy byly u mnie jak u ciebie... A masz wrazenie jakby glosniej chodzila dmuchawa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.