Skocz do zawartości

bmw 524td po odpaleniu obroty silnika wchodzą na maxa


slawomir20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...moj problem polega na tym,ze mam problem z gazem...tzn.ostatnio jechalem,wlączylem 2 i gdy sie rozpedzalem nagle auto nie chcialo jechac..tak jakby zabrakło paliwa.ale to tylko na 2.na wolnych obrotach chodził ladnie i fajnie sie wkręcał..pozniej jak wracałem do domu i troche mu dałem po gazie to nagle obroty wskoczyly na maxa i nie chcą zejsc...ciągle jak go odpalam to po chwili obroty są bardzo wysokie..jakie mogą byc tego przyczyny...slyszalem ze moze byc potencjometr gazu albo nastawnik na pompie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mnie ratuje to tylko podlączenie do kompa....wole byc pewny co poszlo... mam pierwszy raz taką bmw wiec dopiero bede ją poznawał co i jak.... mogłbys mi tylko powiedziec gdzie ona ma wejscie pod kompa? i jeszcze jedno...nie wiem co zrobic...kupic uzywany nastawnik czy dac go do zrobienia...bo gosciu sie oglasza na allegro ze robi takie rzeczy za 300zł i daje na to gwarancje..bo na nowy niestety mnie nie stac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis go zaciągnelem na warsztat..do jutra bede wiedzial co mu jest..z tego co oni mowią to padł nastawnik...raczej bede musial dac go do regeneracji..300zł to jeszcze nie tak duzo w porownaniu z nowym ok 1500zł albo uzywanym za 700zł..a kupie uzywke i nie wiadomo ile pojezdze...a tak bedzie gwarancja... i mam pytanie..wczesniej nie zauwazylem czy mi siweci kontrolka swiec zarowych..teraz patrze i nie swieci..ale jest ta zielona strzalka ktora sie po chwili swieci (mowią ze jak sie swieci to auto jest gotowe do odpalenia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.