Skocz do zawartości

E60 montaż zmieniarki brak kabli


galwanizer4

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktoś z forum umie podłączyć zmieniarkę jesli nie mam kabli moze ktoś zna namiary na warsztat co się podejmie doposażenia e60 w cd kupiłem już zmieniarkę ale okazało się że brakuję okablowania jestem z w-wa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
W ramach odsniezania i swiezania tematu moze ma ktos kogos znajomego godnego polecenia we Wroclawiu lub jego najblizszej okolicy kogos kto moglby zajac sie podlaczeniem mojej zmieniary i ewentualnie densiona hmmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Widzialem w innym temacie ze z takiej pentli która mam mogę rozlaczyc światłowody i podłączyć je do kostki, jutro spróbuje. Co do kodowania to próbowałem dodać +IPOD ponieważ podłączam iPod interface ale dostałem error. Spróbuje zakodować jako zmieniarkę i może wtedy zadziała....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jest petla do schowka z podlaczenia most do programowania ale bedzie za krotka . zmieniarka ma inny kod 672.

 

jesli masz u siebie w spisie 674 - cd charger preparation znaczy ze kable do zmieniatki masz.

 

https://www.bavauto.com/Assets/inst_pages/ins360.

 

http://www.m5board.com/vbulletin/e60-m5-e61-m5-touring-discussion/79599-diy-ipod-most-adapter-install-2006-m5.html

 

wyjmij schowek w sumie modul od ipod mozesz wrzucic za schowek kable sa w lewej stronie schowka dwa swiatlowody zielone od programowania uzyj ich i bedzie chodzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z dodaniem ipod interface. Mam E60 pre-lci 2006 i zwykly mask bez navi. Mialem w aucie SA694 czyli przygotowanie pod zmieniarke. Przewody optyczne wzialem z tych co sa w schowku. Byly polaczone takim plastikiem ktory zdjalem.

 

Aby dodac +IPOD musialem usunac $694 inaczej ncs wywyalal blad.

 

Potem zakodowalem MASK:

 

CDC

aktiv

 

MP3CDC

aktiv

MP3

aktiv

 

Niestety w mask nic sie nie pojawia, Po podlaczeniu ipoda pojawia sie na nim logo bmw i napi ok to disconnect (ipod jest ladowany). Niestety CD nadal jest szary...

 

Sprawdzalem kodowanie i jest zapamietane tak jak FA. Probowalem tez usunac +IPOD i dodac jako cd changer $672 ale tez to nic nie dalo.

 

Co robie nie tak?? Czy jest opcja, ze mam stary soft lub ipod interface jest za stary? Ipod Interface jest z bmw e60 2003...

 

Update

 

Zakodowalem wszystko jeszcze raz i jakims cudem zadzialalo!! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.