Skocz do zawartości

[e60]Co to za zestaw co zawiera i ile może kosztować?


macio116

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Orientuje się ktoś co zestaw numerze katlogowym 61600432244 może zawierać? Myślę że jest to zestaw spryskiwaczy reflektorów do sedana E60. Ciekaw jestem co zawiera? Czy jest kompletny tzn. czy jest też w tym zestawie zbiorniczek o większej pojemności z dodatkową pompką? No i jeśli to jest ten zestaw to ile kosztuje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam ponownie kolegów.

 

Odświeżę temat spryskiwaczy reflektorów, bo może ktoś ma ochotę sobie je dołożyć a nie wie, od czego zacząć. Więc może najpierw odpowiem na pytanie, które sam zadałem w tym poście, co to za zestaw? Jest to kompletny zestaw montażowy do spryskiwaczy reflektorów do E60 dla osób, które posiadają autko ze zderzakiem, w którym znajdują się zaślepki w miejscu gdzie powinny być spryskiwacze. Cena około 900zł. Można zadzwonić do ASO z nr katalogowym i zapytać. Zestaw zawiera spryskiwacze 2 sztuki, zbiornik płynu 5ltr, pompkę spryskiwaczy, wiązkę elektryczną z przekaźnikiem i bezpiecznikiem i jeszcze kilka innych drobiazgów. Montaż w serwisie tego zestawu to troszkę przesada 1500zł za założenie zestawu + programowanie, ale można go założyć we własnym zakresie i podjechać do serwisu na programowanie a to już koszt tylko 150zł. Podliczając zestaw ok. 900zł+ programowanie w ASO 150zł = 1050zł myślę, że jak ktoś planuje sobie dołożyć to nie warto kombinować ze starymi częściami z allegro, bo i tak nie wyjdzie pewnie taniej a będzie to zrobione nie do końca tak jak być powinno.

 

Uwaga zestaw montażowy nie zawiera instrukcji montażowej, ale jak by ktoś chciał to posiadam taką w języku niemieckim. To, co najważniejsze w instrukcji jest opisane jak poprowadzić wiązkę elektryczną gdzie się wpiąć, w które piny itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.