Skocz do zawartości

[e46]co tak wyje? 320d. POMOCY! film


xDaVe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów i mam problem podobny ale chyba nie ten sam. kupiłem bmw ktora nie miała turba bo rzekomo padło kupilem po rekondycji wstawiłem i strasznie świszczy mozna powiedzieć że świst zaczyna się od 1200 obrotów i jak schodzi z obrotów to też słychac lekki świst to nie jest normalne bo miałem już wcześniej te auta i była cisza a nawet porównywałem z kolegi 320d i u niego cisza tez w tym samym dniu wstawiania dodam ze wszystkie filtry łącznie zodmą wymienione przyspiesza żwawo ale dymi z tłumika katalizatory puste macie jakieś pomysły pomóżcie

często turbo po regeneracji gwiżdże ....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to możliwe że tylko moje turbo świszcze bo naprawdę zamawiałem dwa turba od tego samego gościa jedno wziął moj kolega i u niego cisza a a przed dwoma tygodniami miałem tez turbo po regeneracji i wstawiłem i był też ten świst dlatego wyjąłem i wysłałem bo bałem się że to wina turba ale moim zdaniem skromnym to chyba nie jest jej wina .świst jak z filmiku podczas jazdy i też troche dymi podczas jazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: [e46]co tak wyje? 320d. POMOCY! film

przez TC » Czw Sie 04, 2011 2:51 pm

siwyelk napisał(a):

Witam forumowiczów i mam problem podobny ale chyba nie ten sam. kupiłem bmw ktora nie miała turba bo rzekomo padło kupilem po rekondycji wstawiłem i strasznie świszczy mozna powiedzieć że świst zaczyna się od 1200 obrotów i jak schodzi z obrotów to też słychac lekki świst to nie jest normalne bo miałem już wcześniej te auta i była cisza a nawet porównywałem z kolegi 320d i u niego cisza tez w tym samym dniu wstawiania dodam ze wszystkie filtry łącznie zodmą wymienione przyspiesza żwawo ale dymi z tłumika katalizatory puste macie jakieś pomysły pomóżcie

często turbo po regeneracji gwiżdże ....

 

Trzeba zaznaczyc ze po zlej regeneracji turbo gwizdze a dokladniej po zlym wywazeniu osiowym wirnika.

Prędkość nie zabija, tylko gwałtowne jej wytracenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.