Skocz do zawartości

E82 120d by MrSorma


MrSorma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

fotki pierwsa klasa .... a tak btw bez rejestracji z przodu jezdzisz ?? czy na czas sesji tablice zdjete ?

 

od czasu sesji jeżdżę bez... ale dzisiaj odbieram mniejszą coś na styl amerykańskiej tylnej. Auto całkiem inaczej wygląda bez tej blaszki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
MrSorma mam pytanko do Ciebie .... jakie et jest tych RC-kow , oraz prosbe :) pisales ze miala dojsc mala tablica - moze sie pochwalisz jak wyglada :) i gdzie sie w nia zaopatrzyles :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrSorma mam pytanko do Ciebie .... jakie et jest tych RC-kow , oraz prosbe :) pisales ze miala dojsc mala tablica - moze sie pochwalisz jak wyglada :) i gdzie sie w nia zaopatrzyles :)

 

 

nie radze kupować BBS RC!!! maja chyba ET 20 i do 1 nie pasują! Żeby w ogóle dało się na nich jeździć wrzucił tarcze hamulcowe na tokarkę i przetoczyłem jakieś 1,8mm (przy mocowaniu felgi), tak samo zrobiłem z felgami (rotorami) tylko ze rotory o 3,2 mm i schowały się o 5mm do środka! Bez sprężyn obniżających była straszna kupa!! Gdy wlazły sprężyny auto zrobiło mi się 2 osobowe :D (chyba ze lekka kobitka jakaś siedzi z tyłu :P ) bo koła ocierają na większej (dosyć sporej) dziurze (tylko tył) jak jadę w 2 osoby, gdy jeżdżę sam jest OK przydałoby się jeszcze o 3mm je schować ale nie da rady już... wygląda super ale jazda po polskich drogach jest czasem uciążliwa. Dlatego odradzam BBS RC! Rejestracja jest u mojego znajomego, który się tym zajął, jak odbiorę, zamontuje, to wrzucę foto (myślę, że w tym tyg). To chyba tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrSorma mam pytanko do Ciebie .... jakie et jest tych RC-kow , oraz prosbe :) pisales ze miala dojsc mala tablica - moze sie pochwalisz jak wyglada :) i gdzie sie w nia zaopatrzyles :)

 

 

nie radze kupować BBS RC!!! maja chyba ET 20 i do 1 nie pasują! Żeby w ogóle dało się na nich jeździć wrzucił tarcze hamulcowe na tokarkę i przetoczyłem jakieś 1,8mm (przy mocowaniu felgi), tak samo zrobiłem z felgami (rotorami) tylko ze rotory o 3,2 mm i schowały się o 5mm do środka! Bez sprężyn obniżających była straszna kupa!! Gdy wlazły sprężyny auto zrobiło mi się 2 osobowe :D (chyba ze lekka kobitka jakaś siedzi z tyłu :P ) bo koła ocierają na większej (dosyć sporej) dziurze (tylko tył) jak jadę w 2 osoby, gdy jeżdżę sam jest OK przydałoby się jeszcze o 3mm je schować ale nie da rady już... wygląda super ale jazda po polskich drogach jest czasem uciążliwa. Dlatego odradzam BBS RC! Rejestracja jest u mojego znajomego, który się tym zajął, jak odbiorę, zamontuje, to wrzucę foto (myślę, że w tym tyg). To chyba tyle :)

 

dziekuje za odpowiedz :) z pewnoscia nie wrzuce tych felg do swojej buni :) czekamy na zdjecia "nowej" tablicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Owszem na fotkach wygląda super, ale na żywo nie jest już tak fajnie, szczególnie po upływie 2, 3 miesięcy. Miałem daszek w folii 3M carbon i z perspektywy czasu odradzam, folia zaczęła odłazić tam gdzie była mocno naciągnieta, kiepsko to wyglądało... dodam, że robiłem to u specjalistów z autoryzacją 3M :) kup ori BMW Performance :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Wrzucam Trailer mojej ekipy NieOgarnieszCrew z Wrocławia, im więcej oglądalności i lajków na FB tym więcej sponsorów i lepsza zabawa!! Dzięki!!

 

 

Official Trailer NieOgarnieszCrew !!!

 

 

Zapraszamy na http://www.facebook.com/NieOgarnieszCom & LIKE IT!!!!!

 

Już w tym roku pełna produkcja ekipy ZDolnego Śląska!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wrzucam Trailer mojej ekipy NieOgarnieszCrew z Wrocławia, im więcej oglądalności i lajków na FB tym więcej sponsorów i lepsza zabawa!! Dzięki!!

 

 

Official Trailer NieOgarnieszCrew !!!

 

 

Zapraszamy na http://www.facebook.com/NieOgarnieszCom & LIKE IT!!!!!

 

Już w tym roku pełna produkcja ekipy ZDolnego Śląska!!

 

 

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.