Skocz do zawartości

Nie odpala Pomocy !!!


karo6662

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem w wyszukiwarce dwa dni i nic nie mogłem znajsc

Witam wszystkich . Potrzebuje pomocy . Od początku .

Trzy tygodnie temu wrucilem z Polski do UK samochód po przejechaniu 4 tyś km zachowywał sie ok . Postawiłem go przed domem i stał tak około tygodnia . Po tygodniu wchodze do niego i prubuje odpalic a tu nic tylko kreci . Na początku myslałem ze to pompa paliwowa podła bo juz buczała ale okazało sie ze nie poszłem dalej i sprawdziłem wszystkie bezpieczniki sa ok . Siedze w nim półtora tygodnia i niemam juz pomysłu co tu jeszcze zrobic . Prosze o pomoc ...

sorki za błedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod kapa jeszcze nie podłaczyłem bo mieszkam w uk i z tym tu cieko .

kontrolka zadna nie pali . dwa dni temu po sprawdzeniu pompy paliwowej kreciłem około minuty sondziłem ze paliwo musi napłynąc do silnika i samochód odpalił ale doszło do 1000 obrotów i zgas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wszystko jasne . Dzis byłem na kąpie i wykazało ze jest problem z kluczem .

A dokładnie ze sie rozkodował i samochód nie odczytuje pinu z kluczyka i nie działa imobilajzer tak powiedział mi mechanik .

A teraz powie mi ktos o co chodzi ? Mechanik powiedział ze trzeba zaprogramowac na nowo komputer i kluczyk. Nieda sie w inny sposub cos zrobic ?

Z góry dzieki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zapasowym tez nie odpalił , ale mechanik powiedział ze jak komputer zgubił pin czy kod to na obydwa klucze .

rozmawiałem dzis z gosciem który troszke sie zna na komputerach i powiedział ze moge to sobie sam zrobic ze on tak robił w oplu , przekrecił kluczyk w stacyjce nacisnoł alarm i otworzył drzwi po czym samochód wszedł w tryb restartu i zaczoł sciągac wszystkie dane z klucza i odpalił . Ale powiedział ze nie działa to tak w BMW ze w kazdy samochodzie jest inaczej miał to sprawdzić i jutro mi powie .

Czy ktos juz tak miał ?

Jutro dam znać co wymyślił

pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.