Skocz do zawartości

co to za złącza ?


davidoffgold

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i jak zwykle z prośbą.

Od niedawna przesiadłem się z e61 na X5. Troche golas ale wrażenia zjazdy po naszych drogach super.

Ale mam kilka pytań

Mianowicie w kufsze po lewej stronie w boczku jak i pod kołem zapasowym mam kilka kabli (wtyków) które nie wiem do czego są.

prośba o pomoc w identyfikacji do czegosą te gniazda (jeden zestaw topewnie do zmieniarki którąpoprzedni włścicielnie omieszkał sobiezostawić a reszta

w załączeniu foto:

http://my.imageshack.us/v_images.php

 

 

pozdrawiam i oczekuję na jakieś info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieska tuner Tv te male dwie to zmieniarka,3 wtyczki co sa kolo akumulatora to jest do modulu parkowania,i prostokatna duza czarna to jest do wiazki haka holowniczego jesli sie ona znajduje kolo akumulatora.bo jesli, bo nie widac tego dokladnie znajduje sie po lewej stronie obok tej niebieskiej to jest to od fabrycznego wzmaczniacza DPS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat w moim modelu zgodnie z vin nie było tych modułów.Ale co dziwne w komorze silnika są kable do czujników parkowania brak jest tylko czujników, z tyły nie wiem bo nie zdejmowałem zderzaka ale skoro z przodu są to pewnie w jakiejś części jest z tyłu. Bardzo mnie dziwi okablowanie do tunera TV. Po lewej stronie mam taką ftyczkę i po prawej też, a fabrycznie nie było nawet nawigacji.

Ta czarna prostokątna wtyczka jest koło akumulatora pod plastikową osłoną przy tylnym pasie więc może to być do haka, ale nad nią jest czarna z białym zamknięciem co to może być. Może to wtyczka do tunera radiowego?? fabrycznie jest radio buisenes. Jest jeszcze jedna czarna w okolicy kabli do zmieniarki która też nie wiem do czego może być.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2dd33cb23f385a8.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.