Skocz do zawartości

318 czuć gaz po przełączeniu


Oring

Rekomendowane odpowiedzi

Kpledzy pomóżcie bo szukałem już i nie znalazłem podobnego problemu. Jak sie przełączy na gaz to czuć gaz i muli strasznie nie chce normalnie ruszyć trzeba delikatnie na sprzęgle ruszać i oczywiście spalanie wzrosło. Dodam że jest to sekwencja komputer siroco i czerwone wtryski. A jak sie nagrzeje motor to wszystko jest ok. Na bezynie bez zarzutu. Prosze pomóżcie,doradzcie coć.... :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Byłem dzisiaj u gaziarza wpiął auto pod kompa i powiedział że wszystko jest ok. Chwile mnie trzymał i wszystko było w porządku spalanie też bez zarzutu. Podokręcał opaski i kazał obserwować co się będzie działo. Prosze doradżcie mi coś. Czy może trzeba sprawdzić auto pod wagiem może coś w silniku padło ale na bęzynie chodzi elegancko.

 

Doradżcie mi co robić................................. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
miałem w rurze wydechowej dziurkę. naprawdę malutką. na benzynie nie czułem benzyny ale jak przełączyłem na gaz to strasznie śmierdziało gazem. naprawiłem tłumik i było OK. a w drugim aucie źle miałem skręcony przewodzik pomiędzy parownikiem a rurka co idzie powietrze do silnika. dokręciłem cybanty i było OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazu już nie czuć. Ale po nocy jak silnik jest zimny to pierwsze przełączenie na gaz to czuć jak szarpnie a tego nie było wcześniej i nie chce jechać jakby coś ja dusiło a potem jest już ok przez cały dzień.

 

Przypomne że mam sekwencje założoną.

Ile jest filtrów gazowych które się wymienia. Wiem że jest ten okrągły między parownikiem a listwą i ten malutki w parowniku.

Czy jest może jeszcze jakiś o którym nie wiem. Proszę o rade........... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.