Skocz do zawartości

Sensor deszczu


ogród-lca

Rekomendowane odpowiedzi

no to teraz to mi zabiles gwozdzia, pojde jutro jeszcze sprawdzic, bo teraz to wydaje mi sie ze dzialaja u mnie tak jak pisze champion :

 

joy na 1 przełącznik na dole - działa sensor

przełącznik wyżej dzialają czasówki

 

bo o ile pamietam dobrze, to na suwaku sa 4 stopnie, od dolu - ciagla linia, powyzej przerywana zadziej, przerywana gesciej, i ostatnia chyba najgesciej :) (sprawdze jutro)

i chyba jak kiedys sprawdzalem, to wlasnie dzialalo tak jak opisal kolega champion

Gdyby człowiek nie korzystał z doświadczeń innych, to każde kolejne pokolenie, zapewne do chwili obecnej, uczyłoby się łupać kamień...


BMW 330Ci Sport - Moje BMW E46 330Ci Sport<---

BMW 320Ci - -->Moje BMW E46 320Ci<--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mam teraz e46 320ci, i cos jest nie tak z tym sensorem deszczu...

 

jesli ustawie manetke na 1 pozycje (z liniami przerywanymi), dziala z przerwami w zaleznosci od ustawienia suwaka od czestotliwosci

 

jesli ustawie manetke na 2 pozycje (z ciagla linia), dziala caly czas, a gdy zatrzymam auto, np przed krzyzowka, przestaja dzialac wycieraczki, i w czasie pracy nie reaguje na suwak czestotliwosci

 

jakies pomysly ?

Gdyby człowiek nie korzystał z doświadczeń innych, to każde kolejne pokolenie, zapewne do chwili obecnej, uczyłoby się łupać kamień...


BMW 330Ci Sport - Moje BMW E46 330Ci Sport<---

BMW 320Ci - -->Moje BMW E46 320Ci<--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz e46 320ci, i cos jest nie tak z tym sensorem deszczu...

 

jesli ustawie manetke na 1 pozycje (z liniami przerywanymi), dziala z przerwami w zaleznosci od ustawienia suwaka od czestotliwosci

 

jesli ustawie manetke na 2 pozycje (z ciagla linia), dziala caly czas, a gdy zatrzymam auto, np przed krzyzowka, przestaja dzialac wycieraczki, i w czasie pracy nie reaguje na suwak czestotliwosci

 

jakies pomysly ?

 

 

Miałem taki problem w e39.

 

Po podłączeniu INPY i aktywacji czujnika sensor ponownie poprawnie działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
mam teraz e46 320ci, i cos jest nie tak z tym sensorem deszczu...

 

jesli ustawie manetke na 1 pozycje (z liniami przerywanymi), dziala z przerwami w zaleznosci od ustawienia suwaka od czestotliwosci

 

jesli ustawie manetke na 2 pozycje (z ciagla linia), dziala caly czas, a gdy zatrzymam auto, np przed krzyzowka, przestaja dzialac wycieraczki, i w czasie pracy nie reaguje na suwak czestotliwosci

 

jakies pomysly ?

 

 

Miałem taki problem w e39.

 

Po podłączeniu INPY i aktywacji czujnika sensor ponownie poprawnie działał

A gdzie tu widzicie problem ? Przecież już to w e34 miałem (pewnie i w wcześniejszych wersjach też pewnie to było) że jeżeli manetkę ustawisz na poziom dwa to przy dojeżdzaniu do świateł i zatrzymaniu się,wycieraczki zwalniają automatycznie,sensor nie ma nic do tego,przy ruszaniu same znowu startują z zadaną szybkością. To samo przy tylniej wycieraczce w touringu przy jeździe pracują normalnie ale jak się zatrzymasz i zaczniesz cofać to samoczynnie przyspieszają. U mnie sensor się załącza tak :wsiadam do samochodu,wkładam kluczyk,przekręcam na pozycje 1,wycieraczka na pozycję 1,zareaguje jednym maźnięciem,pokrętełko na manetce na samą górę,przekręcam kluczyk i tyle działa :D fekt przy wolnej jeździe i przy mżawce nieraz bzikuje i za późno załącza ,ale jak jade szybciej to jest bezbłędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.