Skocz do zawartości

co to za amortyzatory


zimnyb3

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam pytanie co to są za firmy amortyzatorów ,chodzi mi o to czy "Dają rade czy nie".Nazwy tych amorów to HP i QH .jeszcze mam drugie pytanie czy oplaca się naprawiać amory ................dzięki wielkie Edytowane przez zimnyb3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się opłaca naprawiać zależy od wielu czynników. W jakim stanie są amortyzatory, kto to robi, jak to robi. Jak regenerujesz amortyzator sportowy, lub usztywniasz standard przy regeneracji do sportowego zawieszenia i dobrze Ci zrobią to możesz pojeździć nawet 70%tego co na nowym a jest to dużo tańsze, więc sie opłaca. Przy standardach chyba jednak nie bardzo. Lepiej dołożyć i kupić choćby sachsa czy Bilsteina B4 :cool2:
http://img842.imageshack.us/img842/1250/arto.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie amortyzatory nadaja sie do regeneracji. Amorki firmy

Bilstein przewidziane sa do naprawy i regulacji, w zwiazku z czym

dostepne sa fabryczne zestawy naprawcze dostarczajace kompletu

potrzebnych czesci wlasciwej jakosci. Niekiedy regeneratorzy naprawiaja

tez amortyzatory innych firm ale to juz moze byc ryzykowne rzemioslo.

Co ciekawe Bilsteina mozna podczas naprawy "przeregulowac" wewnetrznymi zaworami tak zeby dopasowac tlumienie gora/dol w

zaleznosci od potrzeb.

Punto75>BravoGT>MB260E>MBC280>*PuntoHLX>MBC320>MBE50AMG>VectraC>BMW528 . it's nice to be important but it's more important to be nice

>>> psychop's lab mike.xray.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.