Skocz do zawartości

320d czy można zachować sterowanie w kier. po wym.oryg.radia


Dolo

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie tylko trochę je uszczegółowię. Noszę się z zamiarem wymiany radia fabrycznego BUSINESS PROFESSIONAL na inne - nie oryginalne pod BMW. Posiadam pełne sterowanie w kierownicy radiem oryginalnym. Wiem, że najpierw muszę kupić ramkę adapter - oczywiście z tym nie ma problemu. Nurtuje mnie tylko kwestia, jakie radio kupić (chcę coś z DVD) i co technicznie zrobić, żeby była możliwość sterowania tym radiem za pomocą przycisków na kierownicy. Z góry dziękuje za wszystkie wskazówki. Pozdro
Dolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony po co Ci CD ??? w bussiens nie ma lipy ja mam adapter do kasety pod mp3 i gra przepieknie i nie musze nagrywac płyć tylko zrzucam mp3 wkładam adapter i gra i sterowaie kierownica tez jest jak nalerzy

Nie chodzi mi mi o CD bo mam z tyłu zmieniarę :) chcę założyć DVD i sterować podstawowymi funkcjami z kierownicy - ot tyle! jest tylko problem z rozwiązaniem tego sterowania, bo domyślam się, że bez jakiegoś interfejsu się nie obejdzie. Stąd moje pytanie na forum o potwierdzenie i rozwiązanie tego problemu :(

Dolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie z kierownicy tylko z oryginałami.

bzdura są specjalne adaptery które pozwalają sterować nieoryginalnym radiem z kierownicy koszt jak dobrze pamiętam coś ok. 250 zł .... do każdego producenta jest inny adapter!!!

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie mam ori radio z mini navi na kasety + zmieniarka + bt wszystko sterowane z kiery, książka tel pieknie importuje się z telefonu i teraz

jeśli wymienię radio na np alpine, kenwood, jvc itp z możliwością sterowania z kierownicy (dodatkowo trzeba dokupić przystawkę do sterowania )

to czy będzie to działało z bt i zestawem głośnomówiącym fabrycznie zamontowanym ?

czy to już radio musi mieć wbudowanego bt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie mam ori radio z mini navi na kasety + zmieniarka + bt wszystko sterowane z kiery, książka tel pieknie importuje się z telefonu i teraz

jeśli wymienię radio na np alpine, kenwood, jvc itp z możliwością sterowania z kierownicy (dodatkowo trzeba dokupić przystawkę do sterowania )

to czy będzie to działało z bt i zestawem głośnomówiącym fabrycznie zamontowanym ?

czy to już radio musi mieć wbudowanego bt ?

z tego co się orientuję to radio musi już mieć swojego BT

Dolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.