Skocz do zawartości

Verva StreetRacing 21 sierpnia - Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

na miejscu pewnie już się nie kupi, trzeba zrobić to teraz przez eventim.pl, np. w EMPiKu

http://www.eventim.pl/pl/bilety/verva-street-racing-warszawa-tor-uliczny-77132/event.html

jest mapka z trybunami, na którą kupujemy? ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Podejdę może dziś do EMPiKu i zapytam o ceny, bo przez stronę www można zarezerwować tylko jakiś w kat.1 za 149zł, gdzie po przejściu dalej w zakupach okazuje się, że to są miejsca stojące..

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

byłem dziś w EMPiKu, ale nie kupiłem, bo Pani nie potrafiła sprzedać ;)

bilety ma na trybuny (pytałem o 3.) po 149zł oraz jakieś 2xdo 12 lat za 75zł

na pytanie czy mam, ewentualnie jaki kupić dla 4 latka, Pani powiedziała - nie wiem :D proszę pytać organizatora :D

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Dobra, wyczytałem, że potrzebuję jeden bilet i jakby co, kupię go u siebie na stacji Orlenu

http://www.vervastreetracing.pl/bilety

Będę sam z Antkiem, więc nie chce mi się przepychać. A Wy jak?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trybuny faktycznie kuszą tym, że miejsca będą siedzące, a na przeciwko będą ustawione telebimy. No i możliwość wejścia na pit party przed wyścigiem. Może być ciekawie.

 

Ale nie wiem czy z jakiejkolwiek trybuny będzie widać cały tor. Budynki będą raczej niestety zasłaniać wszystko doszczętnie. Ale tak czy inaczej na wyścigi warto się wybrać. Ja na razie się nastrajam filmikami z youtube'a. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach trochę więcej będzie dorzucone.

(www.youtube.com/vervastreetracing)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Przeszedlem dzisiaj cala trase, moim zdaniem zdecydnowanie najlepsza jest trybuna 3, widac START/META, zakret 1 na Moliera potem dojscie do szybkiego zakretu 5 i hamovanie do zakretu 6 ( lekko wyprofilowany ) potem prosta do zakretu 7 i odejscie w strone Marszalkowskiej po nawrocie widac dohamowanie po dlugiej prostej do ciasnego zakretu 9 i ewentualnie prosta na Moliera albo META ( nie wiem ile okrazen ma miec jeden przejazd ). Trasa naprawde fajna, miejscami wasko, sa tez szybkie fragmenty i zakrety, moze byc ciekawie. TRYBUNA 3 ma jeden minus, slonce bedzie nad Grobem Nieznanego Zolnierza, trzeba wiec brac czapki lub parasole przeciwsloneczne ( mam nadzieje, ze nie bedzie padalo ). Niezla tez wydaje sie trybuna 4 w poblizu zakretow 5 i 6, widac tez bedzie wejscie z Senatorskiej w Wierzbowa zakret 4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.