Skocz do zawartości

320D- drgania podczas gaszenia


mops50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam e46 2002r 2.0D. Od pewnego czasu podczas gaszenia samochodu silnik ma delikatne drgania. Wymieniłem poduszki pod silnikiem i zero poprawy. Co jeszcze może być przyczyną w/w drgań ?? , Jest to bardzo niebezpieczne dla silnika ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie może być !!!!! Kup Corteco parę złoty droższe i będziesz miał spokój !!

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

witam

kolego co do koła pasowego jak chcesz kupic to polecam (niestety drogi oryginał), bo z zamiennikami bywa różnie , przerabiałem ostatnio temat i wyszło :

1 miał byc zamiennik corteco za ok 400pln ale okazało się ze jest niedostepny

2 podobno wyszedł corteco wzmocniony za jedyne cos ok 800pln

3 wiec zakupiłem ori za 980pln

wybór należy do ciebie

co do corteco to zakupiłem kolo pasowe tej firmy do peugota i dało rade tylko 600km tak że trzeba się zastanowic czy warto kupic koło pasowe w zamienniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

witam

kolego co do koła pasowego jak chcesz kupic to polecam (niestety drogi oryginał), bo z zamiennikami bywa różnie , przerabiałem ostatnio temat i wyszło :

1 miał byc zamiennik corteco za ok 400pln ale okazało się ze jest niedostepny

2 podobno wyszedł corteco wzmocniony za jedyne cos ok 800pln

3 wiec zakupiłem ori za 980pln

wybór należy do ciebie

co do corteco to zakupiłem kolo pasowe tej firmy do peugota i dało rade tylko 600km tak że trzeba się zastanowic czy warto kupic koło pasowe w zamienniku

jeśli kupisz Corteco ze sklepu nie z alledrogo to nie będzie problemu......poza tym jest gwarancja .... ale pozostaje kwestia że to koło może siadać nie bez innej przyczyny....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, sorki za podpięcie pod temat ale nie chciałem zakładać nowego. Otóż urwało mi się koło pasowe, od czego to się mogło stać? Przy ofercie koła pasowego corteco przeczytałem, że trzeba je wymieniać przy 90 tyś. , prawda to czy fałsz? Powiem szczerze, że o tym nie wiedziałem, przebieg w autku to ok. 160tyś. i z tego co widzę, koło pas. jest oryginalne ( jestem drugim właścicielem sam.), czy ta awaria może mieć przyczynę w naturalnym zużyciu, czy są jeszcze jakieś inne przyczyny? Jeżeli się to koło urwało to czy mogło coś się jeszcze z silnikiem gorszego stać? Czy wystarczy tylko wymiana koła, założenie nowych pasków i finito? I jeszcze jedno pytanie, czy ta firma corteco robi dobre koła pasowe ( pytanie skierowane do osób wymieniających koło w e46 150km), jeżeli nie to jakie proponujecie ?

Sorki za chaos w tym poście ale pierwszy raz moja Beemka się spsuła i jestem trochę poddenerwowany :oops: . Z góry dzięki za odpowiedzi!!!

Pozdrawiam!

Ps. Ile taka naprawa może kosztować? (chodzi o robociznę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.