Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... przeciez mozna sprawdzic przebieg czy autentyczny :)

 

jaK ????

 

no jak to gdzie w aso :) :P moj kolega mial takiego magika od licznikow i mi sprawdzil nie pamietam dokladanie jak to zrobil. juz sie tego nie dowiem.. niestety wracajac z zona wpadl zasnal za kolkiem i prosto pod tira ... bylo nawet glosno o tym wypadku

samemu tez mozna oszacowac przebieg .... zuzycie materialow w samochodzie - kierownica, reczny, przyciski na radiu, galka zminy biegow, cala tapicerka. w mniejszych przebiegach sprawdzenia "pedalow" glupio to brzmi no ale .... no ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnie to bywa mam kumpla co kierownice w e90 m-pakiet wypolerował po 30 tys i wygląda jak w aucie co ma 150tys

ale ogólnie masz racje.... zadzwoń do chlopa niech ci poda vin i podjedz do aso powiedzą ci kiedy były robione raporty...

jak ostatni był 4 lata temu przy 90 tys to wszystko jasne ile ma km teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kondolencje z powodu kolegi, a tobie gratuluję wiary w to że komputery w ASO pochodzą z NASA a gałka radia nie jest elementem wymienialnym

 

co do twojego "na bank" to powiedz jeszcze ze kupiłeś go o komisie po okazyjnej cenie i był sprowadzany zza granicy od niepalącej kobiety - i na bank, nie będę już wiecej cię prześwietlał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kondolencje z powodu kolegi, a tobie gratuluję wiary w to że komputery w ASO pochodzą z NASA a gałka radia nie jest elementem wymienialnym

 

co do twojego "na bank" to powiedz jeszcze ze kupiłeś go o komisie po okazyjnej cenie i był sprowadzany zza granicy od niepalącej kobiety - i na bank, nie będę już wiecej cię prześwietlał

 

samochod mial zrobione 2 przeglady przeglad zerowy oraz przy 27 tysiacach odnotowany w ksiazce oraz w ASO i blylo to sprawdzone. Samochod jest pochodzenia polskiego i byl uzytkowany wylacznie przez zone pewnego pana z Krakowa ktorego osobiscie poznalem w dniu sprzedazy. Podjechal X5 po lifcie. Jak sie pozniej okazalo samochodem miala jezdzic jego corka ale wolala x1 takze tego wstawil do Sikory w Mikolowie :) i tam zostal nabyty moj samochod :) Ludzie u Sikory tego Pana dobrze znaja bo co jakis czas zostawia u nich auto i bierze nowe :)

Jeszcze jakies pytanie odnosnie mojego samochodu kolego sympatyczny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szczęśliwych posiadaczy :lol: i nieszczesliwych poszukiwaczy :mad2: E87 :) co można stwierdzić na pierwszy rzut o tej http://allegro.pl/bmw-118i-e81-serwis-lift-wzorowy-stan-i1897443667.html po liftowa benzyna 1.8 miała problem z rozrządem czy to tylko bolączka młodości w 116i i czy Pb jest tańsza w utrzymaniu od ON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prosze o tej coś powiedzcie więcej co ma czego nie i ze przebieg ma cofnięty to już musze olać ewentualnie bo jak bedzi wszystko ok to co mam zrobić trzeba bedzie kupić :)http://allegro.pl/bmw-118d-bezwypadkowe-piekny-kolor-oplacone-i1901802639.html jak to było szukajcie a znajdziecie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szczęśliwych posiadaczy :lol: i nieszczesliwych poszukiwaczy :mad2: E87 :) co można stwierdzić na pierwszy rzut o tej http://allegro.pl/bmw-118i-e81-serwis-lift-wzorowy-stan-i1897443667.html po liftowa benzyna 1.8 miała problem z rozrządem czy to tylko bolączka młodości w 116i i czy Pb jest tańsza w utrzymaniu od ON

 

Uboga wersja ale fajne foty, zwróciłbym uwagę na czyściutkie elementy wewnętrzne błotników i atrapy przedniej, wyraźnie kontrastują z wnętrzem silnika które jest odsyć zakurzone, co moim zdaniem sugeruje że te elementy miąły jakiś romans z lakiernikiem.

Co do kosztów utrzymnia Pb/ON na dwoje babka wróżyła, jedni powiedzą Ci że tańszy jest diesel a inni benzyna. Moim zdaniem to jest zalezne od przebiegów i charakteru użytkowania. Jeżeli robisz 30 tys km/rok z tego wiekszość w trasie, tankujesz na renomowanych stacjach a nie prosto z lokomotywy i nie zamierzasz auta odsprzedawać po roku to diesel będzie napewno bardziej opłacalny.

Problem rozrządu występował tylko w 116i przed lieftem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam trafiłem na takie ogłoszenie http://otomoto.pl/bmw-120-2-0d-163km-klimatronic-okaz-C21326730.html z zewnątrz nawet przebieg jak na niemca też dużo mówi a środek hm bez podłokietnika niby podgrzewanie tyłeczka dla pasażerki i nie tylko hm czy nie mogli wszystkich jedynek puszczać z podłokietnikiem ???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej szukam i znalazłem coś takiego ktoś widział na żywo?! Może jakieś sugestie- oprócz lipnych wykładzin :mad2: , http://moto.allegro.pl/bmw-118d-2008-2009-zarejestrowany-warto-zobacz-i1900787687.html cena jak na rocznik i przebieg dość niska, nawet za niska się wydaję. A na allegro ofertę widzę od dobrych kilku miesięcy, choć swoją poprzednią jedynkę prawie pół roku sprzedawałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALIERT coś na Twój budżet podłokietnik na allegro zakupisz i jazda no chyba że ci nie jest potrzebny :) ja szukam jeszcze zzz Pozdrowionka !

 

Nie jestem już zainteresowany do tego to diesel, szukałem benzyniaka dla żony i wielce prawdopodobne, że go znalazłem.

Żona jest oczarowana bmwką z Poznania, dzięki wielki BondE87 za Twoją opinię. Dla właścicielki alu felgi nie były tak ważne jak dodatkowe wyposażenie tak tłumaczyła ich brak.

 

 

PORTO_30 i Ty znajdziesz swoją Jedynkę to tylko kwestia czasu

Pozdrawiam

aliert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej szukam i znalazłem coś takiego ktoś widział na żywo?! Może jakieś sugestie- oprócz lipnych wykładzin :mad2: , http://moto.allegro.pl/bmw-118d-2008-20 ... 87687.html cena jak na rocznik i przebieg dość niska, nawet za niska się wydaję. A na allegro ofertę widzę od dobrych kilku miesięcy, choć swoją poprzednią jedynkę prawie pół roku sprzedawałem.

 

krisskr

Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

 

Posty: 8

Dołączenie: Wto Paź 11, 2011 10:42 am

Moje BMW: E87 do zeszłego tygodnia, teraz szukam również 1:)

 

Ja tez widzialem ten okaz dawno temu...zwroc okazje nakierownice...autko dobrze ywposazone a kierwownica to bida ...ze az piszczy mysle ze to przekladka po jakims dzwonie, najlepej przejedz sie i zobacz sam i to z miernikiem lakieru to bedziesz wiedzial dam co z nia jest nie taki dlaczgo nie chce sie sprzedac....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow...wpadlo mi to ogloszenie w oko...te emblematy wygladaja calkem fajnie ale zastanawiaem sie czy ciezok zdjemuje sie znaczek z kierownicy....??Czy ktos moze juz rzezbil w tym???Dzieki za infoo http://www.benl.ebay.be/itm/AKTION-BMW-Carbon-Embleme-3er-Set-E46-E65-E87-E90-E91-Z4-/190595442840?pt=DE_Autoteile&hash=item2c605fa898
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolid kubicy na 2012 :D

http://otomoto.pl/bmw-123-12-2007-123d-204-km-C21477745.html

fajnie wygląda ten lewy bok :)

 

"Silnik i skrzynia Ok

Chłodnice Ok

Air Bag Kierowca i Pasażer OK"

 

do zrobienia wyjdzie nie bita:) delikatnie przerysowana z lewej strony :mrgreen:

Nie ma zdjęć już, znaczy że poszła pewnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.