Skocz do zawartości

320d touring Spryskiwacz - TYŁ


Ranger

Rekomendowane odpowiedzi

mam takowy problem

 

pompa działa, woda nie leci ze spryskiwacza, nie widzę aby gdzies woda wyciekała bo płynu też nie ubywa jest zalany "pod korek" i poziom się nie zmienia, czy pompka ma jakiś filterek ? syfu nie zalewam ale ewidentnie wygląda na to, że pomimo pracy pompki nie podaje płynu,

szukałem i czasami spada wężyk ale to raczej niemożliwe bo gubiłbym płyn

Edytowane przez Ranger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienione ale umyślnie nie dodałem bo co ma silnik do tego ? w e46 chyba tylko kombi miało spryskiwacz z tyłu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadam takie "podchwytliwe" pytanie: zalałeś zbiornik z tyłu, czy sprawdzasz poziom tego pod maską? :D

 

touring bmw ma to nietypowe rozwiązanie, że ma dodatkowy zbiornik z tyłu i wolę się upewnić, że o tym wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki

 

oczywiście sprawdzałem zbiornik w bagażniku

wężyk nie wypiął się bo nigdzie spod plastików ani tapicerki nie leciał płyn ani go nie ubywało ze zbiornika pomimo prób spryskania szyby

 

zawsze zalewam czystym płynem i dookoła samego korka też mam czysto żeby przypadkiem jakis paproch, liść nie wpadł mi do zbiornika tym bardziej byłem zdziwiony że się przytkało, sam zbiorniczek tez mam czysty i transparentny,

 

ale do rzeczy dzisiaj wypiąłem wężyk od pompki, podstawiłem pojemnik i prysnąłem... woda pruła jak szalona, wniosek ? gdzieś przytkany wężyk... ustami nie dałem rady przedmuchać, złapałem pompkę do roweru i porządnie przedmuchałem aż resztki płynu tryskały po szybie, ze 3 próby spryskania tylnej szyby i zaczęła lecieć woda nawet nie wiem czy nie lepiej niż przed tą usterką

 

naprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.