Skocz do zawartości

[E87] Składane lusterka


vega71

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spróbuję ale do tego musiałbym zdjąć boczek bo samego panelu nie wyjmę. Mam większe głośniki z maskownicą przez którą panel nie wyjdzie.

Ale to pewnie będzie szybciej niż rozebranie tego starego.

Tylko $430.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Udało mi się zakończyć ten retrofit. Po krótce wszystko jest tak jak piszą na necie. Strona kierowcy działa od razu po zakodowaniu. Po dłuższych poszukiwaniach i spotkaniu jednego oszusta, który wysłał mi nie skladane lusterka, udało mi się kupić składane fotochromy błyszczące. Panel z przełącznikiem też kupiłem. Aby wszystko działało po stronie kierowcy wystarczy w przypadku fotochromów zakodować $430 i gotowe. Po stronie pasażera ciągniemy zasilanie i LIN do drzwi. W drzwiach pasażera poprzekładałem piny i gotowe:) Dodatkowo zyskujemy obniżanie lusterka pasażera przy wrzuceniu wstecznego. Jutro jeszcze zakoduje składanie z pilota i po sprawie.

Niezbędne jest również kipienie panelu z przyciskiem, inaczej lusterka ne będą działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze

Zdania są podzielone, jeśli chodzi o fora.

Napisze ci moje doświadczenie z retrofitem. Na starym panelu do lusterek 5 pinowych, lusterka 3 PIN nie działały, pomimo kodowania. Chciałem, składać je kluczykiem. Niestety nie działały kompletnie. Dopiero jak kupiłem panel z przyciskiem, zaczęło działać poprawnie. Ogólnie tapicerkę mam jasną i panele używane w tym kolorze były dwa razy droższe. Kupiłem więc najtańszy z przyciskiem i przełożym mój dekor, po wywierceniu otworu na przycisk. Miejsce wiercenia jest zaznaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam problem gdyż nigdzie nie mogę dostać panelu. Dzwoniłem nawet do Aso i chciałem kupić nowy. Niestety też nie mają. Na portalach są do E87 które są inne gdyż dolny guzik blokuje wszystkie szyby. A w E88 ten guzik służy do otwierania bądź zamykania wszystkich szyb



Nie ma ktoś tego panelu?

Numer części:


9167180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 miesiące temu...

Hej, podepne się bo bez sensu robić nowy temat 😜 Też myślę o dołożeniu składanych lusterek i mam pytanie. Czy lusterka przed i po lifcie to to samo? Ja mam po lift, a znalazłem przed liftem składane elektrycznie w innym kolorze, zastanawiam się czy tylko moją starą obudowę od nie składanych będę mógł przełożyć do przed liftowych 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Są dwa rodzaje ksztaltu lusterek DUMBO, czyli takie bardziej prostokątne, były w autach po 2010 chyba i wąskie. Wszystkie te lusterka pasują. Mają te same wyprowadzenia. Oczywiście wiązkę 5 pin na 3 pin trzeba przerabiać. Obudowy wąskie wąskie pasują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super 👍🏻 dzięki za pomoc 😉jeszcze jedno pytanie😉 lusterka mogę kupić z wiązka pasażera. Więc pytanie brzmi, czy po prostu odcinam zakończenia mojej wiązki, a resztę kabli zostawiam pod matą, żeby jej nie odrywać. A wiązkę pasażera, puszczamy powiedzmy luzem na wierzchu🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To bez sensu robota rżnąć tyle kabli. Jak masz nową wiązkę to przełóż tylko te brakujące od lusterka, jeśli nie chcesz targać wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.