Skocz do zawartości

Problem z zegarami


Kriss_Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

bo z tym prędkościomierzem to dziwna sprawa, jak jest mokro to działa jak sucho to już nie działa przewody od spodu całe nie ruszone i naprawdę nie mam pojęcia o co tu chodzi po prostu pociągnę nową wiązkę i zobaczymy nie lubię druciarstwa i nie będę nic łatał

Nie masz co zrobic kasą ??........


Zostań klientem stacji ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ok więc sprawa ma się tak że w dyferencjale pływała jakaś dziwna srebrna pasta :mad2: nie wiem czemu to miało służyć bo po wymyciu całego dyfra i zalaniu go Olejem Liqui Moly 75W90 wszystko jest ok nie gubi oleju ani nie wyje i ta srebrna pasta okleiła cały impulsator i zapewne to było przyczyną dziwnego działania prędkościomierza

Nie masz co zrobic kasą ??........


Zostań klientem stacji ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich... Z góry przepraszam jak pójdzie mi coś nie tak w pisaniu, (jestem tu nowy)

 

Pozwole sobie podpiąć sie pod temat, nie chce zaczynać podobnego

 

Kupiłem nie dawno E30 z motorem 18. od początku nie działał obrotomież, ekonomizer, i czujnik temp.

 

po jakimś czasie użytkowania przestał działać czujnik paliwa. więc rozkręciłem licznik pogrzebałem, nic nie zdziałałem, więc spowrotem go wsadziłęm licząc na cud... ale nic z tego... na dodatek przestał działać licznik, a jak po nim popukałem to zadziałał..

 

pytanie moje... Zegary do wymiany czy jest jakaś inna przyczyna warjacji moich liczników ? licze na pomoc z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witam KOlegów, mialem ten sam problem, biała kostka w zegarach u mnie nie łączyła poprawnie. podczas jazdy troche nią poruszałem, musialem ją nagiąć w stronę bliższa środkowi zegarów. i docisnąć zgodnie z kierunkiem wsuwania. cała operacja pochłoneła dwie trytytki (zipy czy jak inaczej nazywacie te plastikowe opaski) predkosciomierz smiga elegancko i wszystko gra. ;) Lepiej się nie zbiera, odrazu wyprzedzę głupie pytania. pozdro.

 

BTW: w zegarach masz super mocowanie pod trytyty. musisz sobie sam zobaczyć. jak nie dasz rady to rozbiore swoje i Ci fote pstryknę. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.