Skocz do zawartości

kierukowkazy działają ,a na liczniku nie widać oznak


Maniek75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam maniaków betek

POMÓŻCIE mam problem w e-39 530d touring tego typu: siedząc w aucie wystraszyłem się ,że nie działają kierunkowskazy ( nie świeci się strzałka i światła awaryjne do tego nie :mad2: słychać ich tykania.Okazało się jednak, że są one widoczne na zewnątrz. Dodam, że przed tym zdarzeniem naprawiane było radio. Zostały odłączone dwa głośniki ponieważ robiły one zwarcie i reszta nie chodziła.Nie wiem czy to coś ma do rzeczy? Do tego świeci mi się cały czas zawieszenie nivo (wyświetla mi się mały samochodzik koło trójkącika ASC) Akumulator chyba ok bo pali na raz. Jeszcze jedno, przez chwilę cała deska rozdzielcza się nie świeciła ,ale za chwilkę się zaświeciła. I było ok tylko światełka od nivo wciąż świeciło. Kolejna rzecz ,co jakiś czas od tego zdarzenia nie mogę otworzyć auta ani zamknąć ze zdalnego sterowania.Jedynie można otworzyć zwyczajnie kluczykiem ,gdy po chwili wszystko wraca do normy.Co to może być???? Pomóżcie :mad2: z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Mam od wczoraj podobny problem - wszystkie swiatła działają - ale na kokpicie deski długie nie świecą, kierunki nie swiecą, brak komunikatów komputera, z wyswietlacza 16x9 nieaktywny komputer auta, brak ustawień, brak daty, godziny - radio, DSP, TV i nawigacja działają. Po wyłaczeniu auta dalej swieci monitor i deska to na dole gdzie kilometry itd. W aucie od dawna nic nie było robione.

 

Alarm działa mogę zdalnie zamykać i otwierać auto

 

Może ktoś podpowie co to moż być, komp czy np jakieś bezpieczniki czy przekaźnik itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Maniek75" w radiu i jego bebechach nic nie było grzebane

 

W sobotę wyjąłem akumulator przy okazji go podładowałem i zostawiłem do poniedziałku auto bez napięcia.

Dziś rano założyłem akumulator i o dziwo wszystko działa – trochę pojeżdżę i w tygodniu podjadę do sprawdzenia na GT1 zobaczymy co stwierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie stykał Ci ten gruby przewód od akumulatora on robi takie psikusy.Nie dochodził prąd do taśmy od licznika. Nie wiem co to ma wspólnego ,ale tak się działo u mnie.Co do radia też ma znaczenie .bo ja miałem wyciągane radio, jeden z przewodów był nie zaizolowany końcówka.Efekt był taki ,że nie mam zegarka.Czy ty masz takie same problemy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.