Skocz do zawartości

DRGANIA KIEROWNICĄ.


czorny109

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie...

Więc tak mam problem ze swoją baśka. Mianowicie "trzepie" mi kierownica przy predkości od 60km/h do 100km/h. Nie są to duże drgania ale denerwuje mnie to :cry: dodam że wymieniłem już tarcze i klocki na nowe, dwa razy wyważałem felgi z oponami u dwóch mechaników. Czym może to być spododowane?? Czy może to być winą łącznika stabilizatora??jeden już wymieniłem na nowy a drógi został stary i dopiero zauważyłem ze ta guma z niego wyłazi :oops: Czy wina tylnych bębnów?? Czy może wał jest cos uszkodzony i drgania przenoszą sie na kiere??

Bardzo będe wdzieczny za podpowiedź, gdyż może sie ktoś z takim czym spotkał i bedzie wiedział co jest grane...

pozdrawiam

BAYERISCHE MOTOREN WERKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Felgi są proste?? Bo nawet wyważenie kół przy krzywych felgach nie da optymalnego rezultatu. Wymień łącznik stabilizatora i przyjrzyj się wałowi napędowemu, choć on bardzo rzadko jest przyczyną jakichkolwiek dziwnych zachowań. Zazwyczaj wina leży w zawieszeniu. Tylne koła też wyważałeś??

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wszystkie 4 koła były wyważone. Są to felgi AZEV 15" nie jakaś chińska podróbka i raczej nigdzie nie były pokrzywione... Sprawdze jeszcze ten wał i ten łącznik wymienie. A jak nie to może opony są już do kitu??
BAYERISCHE MOTOREN WERKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.