Skocz do zawartości

316i 95 r. [Sedan] Jaka max butla gazu 'do koła'?


Liskoski

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tej butli powinno ci wejść jakieś 36-38 litrów.Jest to przepisowe 80% z 45 litrów.

Największa butla jak się mieści to 51 litrów .Miejsce na koło jest pod skosem,więc umiejętne zamocowanie butli pozwoli na zatankowanie 43-44 litrów.

Jeśli oczywiście sedan ma takie same miejsce na koło zapasowe co coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam taka sama butle jak ty 45litrow i chodzilo mi 33 litry, pozniej przenioslem sie do zaufanego przez wiele osob gaziarza ktory nie zaklada instalacji w byle jakich autach tylko takich z wyzszych polek wiec cos musi miec w glowie i tak podkrecil mi zawor ze wchodzi mi teraz w butle nie cale 42litry, pytalem sie go czy to ze bedzie wieksze stezenie gazu moze byc bardziej niebezpieczne czy szkodliwe dla innch podzespolow to powiedziale ze wszystko jest ok, zawor przy napelnianiu mi odbija wiec jest wszystko jak nalezy i robie teraz 340km a nie jak wczesniej nie cale 300, ja narazie ciesze sie wieksza pojemnoscia, zastanow sie nad tym pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wycięte mocowanie zapasu na płasko i 55l weszła bez uniesionego dywanika i pod butlą z przodu jeszcze jest styropian dla wyrównania poziomu a butla to BORMECH wys 225 poj 55 nr 1195

 

http://allegro.pl/item1143310264_butla_zbiornik_lpg_tor_55l_nowy_630x225_slask.html

 

znalazłem coś takiego.. Z tego co się teraz dowiedziałem, to musze wymienić zbiornik 297 zł, wielozawór :| ~160 zł , i jeszcze dołożyć montaż ~120 zł... Czyli cała impra w granicach 600 zł :| Chyba nie opłaca się nic używanego (z resztą na allegro nic nie ma).

 

może ktoś ma taką w bardziej sensownej cenie?

Breast. Mouth. Waist.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.