Skocz do zawartości

Wielki problem z silnikiem!!! wlozone 5tys zl i nie odpala!!


krolikbmw

Rekomendowane odpowiedzi

witam w czwartek oddajeauto do mechanika ktory powiedzial ze bez problemu zrobi ten silnik,zebym sie nie martwil ze bedzie wszystko ok. Mam jeszcze jedno pytanko obecnie jestem w anglii i mam okazje kupic felgi do swojego auta, czy jest mozliwosc zalozenia na nia felgi 20" dokladnie taka http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300451324432 prosze o odp pozdrawiam i dziekuje wszystkim za odpowiedzi
A co do felg to są piękne, mój awatar ma właśnie takie fele dokładnie takie same i też się zastanawiałem nad kupnem takich samych bo wygląda pięknie miałem gdzieś zdjęcie dobrej jakości właśnie e39 touring na nich jak chcesz to poszukam i wyśle Ci na maila tylko podaj na pw.
SEX DRUGS AND ROCK'N ROLL :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie - felgi na prawde niezle, tylko czy nie szkoda ich na polskie drogi? przy 20 calach opona z racji swego profilu pelni juz raczej funkcje ozdobna niz ochronna dla felgi... a co spotkac mozna pokonujac nasze bezdroza sami wiecie:)

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi ładne tyle tylko, że po kilku miechach jazdy na naszych "drogach" w niektórych miejscach na obwodzie felgi będziesz miał 22' a w innych 16'. Szkoda feli - no chyba, że będzie jeździła nie w PL.

Po drugie - też póki co skoncentrowałbym się na ogarnięciu auta bo co Ci po felgach jeśli auto dalej będziesz miał nieogarnięte. Oczywiście mam nadzieję, że trafisz na takiego mechanika, który wreszcie weźmie się za porządną robotę i naprawi to auto tak jak książka pisze.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam! Zaprowadzilem auto do nowego mechanika i on odrazu znalazl przyczyne!!! Zle ustawiony rozrzad zamiast podawac paliwo na 1 wtrysk podawal na 5!!! auto jest rozebrane nowy mechanik wszystko przeglADA od poczatku czysci i sklada po swojemu mam nadzieje ze bedzie juz wszystko dobrze. Mam jeszcze jedeno pytanie jesli bedzie musial wyjac caly razrzad i zalozyc go jeszcze raz to trzeba zdjac głowice? mechanik powiedzial ze chyba jest zle zalozony lancuszek w poniedzialek mam do niego jechac i bede juz wszystko wiedzial!! dziekuje wszystkim za opowiedzi na moje pytania pozdrawiam szerokosci:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem:P moze nie jest on duzy ale chcialbym miec zrobione w aucie juz wszystko:) gdy wiade autem w jakąś dziure zapala mi sie kontrolka abs i ta kontrolka od kontroli trakcji:) nie pamietam skrotu:) co to moze byc? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem:P moze nie jest on duzy ale chcialbym miec zrobione w aucie juz wszystko:) gdy wiade autem w jakąś dziure zapala mi sie kontrolka abs i ta kontrolka od kontroli trakcji:) nie pamietam skrotu:) co to moze byc? pozdrawiam

Luźny albo zasyfiony czujnik ABSu lub np. luźna kostka ABSu. Jeśli zegary działają normalnie to lewy tył odpada.

Jak podłączysz auto pod kompa to powinien wywalić błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.