Skocz do zawartości

PROBLEM Z ZAPŁONEM Ignition Fault


RIDIC

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co jakis czas mam problem z odpaleniem samochodu. wciskam kluczyk do stacyjki i nic cisza nastepnie wyjmuje kluczyk wkladam ponownie zapala, ale pojawia sie napis ignition fault

i nastepnie po przejechaniu paru kilometrow napis znika.bardzo prosze o pomoc pozdrawiam

 

viewtopic.php?f=73&t=117891

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ,że to problem z kluczykiem. Jeśli masz 2gi klucz to sprawdź czy też tak się dzieje. Jeśli nie to zamów w ASO 2gi klucz i sprawdź na nim nawet jeśli się okaże ,że to nie problem kluczyka a ty wydasz na niego kasę to i tak lepiej mieć zapasowy niż nie mieć :wink:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Witam wszystkich może już za stare te posty ale spróbuje .... mam dokładnie taki sam problem i nie moge znalesć nigdzie rozwiązania , mianowice chodzi o to: otwieram auto wchodzę do auta (manualna skrzynia biegów ) i muszę wcisnąć pedał HAMULCA żeby odpalić auto , lecz za każdym razem pierwsze dpalenie jest cięzkie ponieważ po przekręceniu stacyjki kontrolki normalnie wszystkie świecą i wszystko działa - ale brak reakcji rozrusznika , auto nie odpala ....... Kilka razy cofne zapłon na pozycje 0 i znów spróbuję odpalić i za którymś razem odpali ...... "WYSKAKUJE KOMUNiKAT IGNITION FAULT - dodam ze to nie jest wina aku bo aku nowy i kluczyki mam równiez 2 i dzieje sie na tym i na tamtym ...........

 

 

Któregoś razu wziąłem odłączyłem aku na jakiś czas i ponwnie podłączyłem to odpalił normalnie na strzała i to bez wciskania sprzęgła czy hamulca....lecz jak go zgasiłem to znów tosamo nastało :( Prosze o jakąś pomoc i różne sugwstie , będe bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.