Skocz do zawartości

Pneumatyka!


Daoo

Rekomendowane odpowiedzi

.generalnie x to dziadostwo!!!

 

nie uogólniaj kolego, ja ze swojego X-a jestem bardzo zadowolony a przejechałem nim już sporo.

Zakładam że pneumatyki nie robiłeś w ASO, może jeszcze wsadziłeś jakiś zamiennik, lub pseudo specjalista źle wystawił diagnozę ...... poza tym na każdą naprawę powinieneś mieć gwarancje ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nienie: panowie z całym szacunkiem i naj bardziej delikatnie jak mozna to nie naprawiam autka u kowala z szacunkiem do tego zawodu.To nie pierwsze moje BMW i tak twierdze ze to szmelc jesli chodzi o x-a E-53!!!Auto kupione bylo z pierwszej reki od szfaba osobiscie mi znanego wiec wiedzialem ze autko jest zadbane i utrzymane.Nie stety co chwila jezdze do serwisu by podłanczali sie pod niego bo zawieszenie sie zawiesza co dwa mieś systematycznie.Juz nie wspomne o innych sprawach jakie nawalały bo mi wstyd że auto za taka kase i taki awaryjny model ha.Nie pytam już o porade bo widze ze nie ma to tu sęsu.pozdrawiam i zycze spokojnego uzytkowania autek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Kolego nie denerwuj się! Niema samochodów, które się nie psują.Psują się i nowe i stare, markowe i te z niższych półek. Dodatkowo w każdym stadzie trafi się czarna owca. Być może Niemiec sprzedawał bo nie dawał rady i z częstotliwością napraw i szkoda mu było pakować pieniążki .Wolał kupić następne nowe auto. Pomijając pecha powodów psucia auta jak sam wiesz może być bardzo dużo.

Myślę ,że bardzo generalizujesz narzekając na X.Jeżdże swoim i od dnia zakupu leje tylko benzynę i ewentualnie płyn do spryskiwaczy.Z poprzednimi bmkami było różnie.Znamy wszyscy przykłady i z tv ,i innych mediów nowych aut, które już w okresie gwarancji nie nadawały się do napraw lecz bardziej do zwrotów. Przypadki chodzą po ludziach mówi stare przysłowie. Poprostu masz pecha, ale z własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że każdy pech kiedyś się kończy.Życzę ci ,żeby Twój skończył się jak najszybciej :lol: Co do błędów ortograficznych nikt nie jest alfą i omegą. Starajmy się jednak pisać bez błędów i z szacunkiem do naszego pięknego polskiego jezyka, bo ci co przyjdą po nas nie będą mieli się już czego uczyć.Nie darmo ktoś kiedyś powiedział " Polacy nie gęsi i swój język mają " Pozdrawiam serdecznie i do kolejnego spotkania na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego spokojnie spokojnie ( a wy koledzy poradźcie mu coś jak coś wiecie na ten temat bo i ja również chciałbym się coś dowiedzieć ) Chłopak w nerwach s kwalifikował naj naj i jeszcze raz najlepsze auto na świecie,przynajmniej jak dla mnie na awaryjne bo taki egzemplarz trafił. I musimy to zrozumieć a nie sobie nawzajem cisnąć.Tym bardziej że nie jest nas wielu.Poradzie coś bracia.Przecież nie wszystko co od razu z Niemczech to złoto.Apropo lubię słuchać muzyczki na słuchawkach i czytać to wszystko co piszecie.Więc Panowie w kilku chyba coś poradzicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie ponownie.A i mnie miech przedni prawy szlag trafił :( .serwis powiedział 2600 ,bo sam miech nie występuje:mad2: .dziś się dowiedziałem ,że można wysłać do niemiec i ktoś tam regeneruje za mniej więcej połowe tej kwoty??? :?: :roll:.Co myślicie?czy ktoś z was o tym słyszał?jakieś inne propozycje lub rady???.pozdrawiam Olo...Ps.Wesołych Świąt :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Koledzy jest problem wystrzelił mi dzisiaj lewy amorek przedni a raczej poduszka pneumatyczna :cry2: pytanko czy da się to przerobić na standardowe zawieszenie i przeprogramować komputer żeby nie wykazywał błędów ? czytałem że przody są krótkotrwałe stąd moje pytanie ,dzięki za wparcie :)

Ewentualnie może ktoś ma do sprzedania sprawny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Koledzy jest problem wystrzelił mi dzisiaj lewy amorek przedni a raczej poduszka pneumatyczna :cry2: pytanko czy da się to przerobić na standardowe zawieszenie i przeprogramować komputer żeby nie wykazywał błędów ? czytałem że przody są krótkotrwałe stąd moje pytanie ,dzięki za wparcie :)

Ewentualnie może ktoś ma do sprzedania sprawny !

Zakupiłem nowy amor ,założony i wsio cyka ,zero przeróbek oryginał musi być .X dał mi w kość ale jest super :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.