Skocz do zawartości

330xd błędy silnika


celion

Rekomendowane odpowiedzi

Po zamontowaniu wtryskow wyskoczyly mi błędy na silniku i jakos nie bardzo wiem oco chodzi :oops:

565 boost pressure sensor

523 air mass meter

513 injector cylinder 5

412 injector cylinder 1

2550 rail pressure control at start

Panowie pomozcie odczytac błedy bede wdzieczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki serdeczne :D

 

wlasnie mam zamiar wykasowac bledy i jeszcze raz podpiac sie pod komp, mozliwe ze sa to bledy wynikajace z wyciagniecia i ponownego zamontowania wtryskow - mam taka nadzieje, bo jak nie to mnie trafi z tym autem :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boost pressure sensor

Albo elektrozawór turbiny, albo czujnik ciśnienia doładowania.

air mass meter

przepływomierz

injector cylinder 5

injector cylinder 1

wtryskiwacz 5 i 1ego cylindra

rail pressure control at start

czujnik ciśnienia szyny CR

ostatni błąd to controla cisnienia paliwa przy starcie -- wskazuje na nieprawidłowe cisnienie paliwa (zbyt niskie - moze byc spowodowane spadkiem cisnienia np na wtrysku lub wtryskach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i drugi błąd na 100% nie są objawami demontażu wtryskiwaczy. 3 pozostałe możliwe że tak. A dobrze Ci auto jeździ?? ma moc??

 

bardzo dobrze, i ciagnie jak trza:D ,

przeplywomierz byl wymieniany jakies 1,5 roku temu a ten 1 błąd byl na wylaczonym silniku

przed wyciagnieciem wtryskow zero błędow na kompie ale tuz po ich zamontowaniu sie pojawily, dlatego tak sie troche zmartwilem tym ale skasowalem, pojezdzilem troche i zero błędów,

wsumie wychodzi ze to od tego demontazu i montazu wtryskow, ale temat bedzie pod kontrola bo juz mnie to auto tyle kosztowalo ze :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.