Skocz do zawartości

E46 BBuissnes Cd Nie gra cała prawa strona


Diopo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim Bmw E46 radio to Buissnes CD . Problem polega na tym że nie gra cała sekcja prawych głośników od przednich drzwi do bagażnika . Balance jest ustawiony dobrze a wszystkie kable w radiu chyba są wpięte.

 

Proszę napiszcie mi krok po kroku co mogę sprawdzić aby działało , jakby ktoś miał opis pinów w radiu to też bym był zadowolony

 

Drugim problememe jest fakt że zapaliła mi się kontrolka od poduszki powietrznej po przysunięciu fotela kierowcy do kierownicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Podpinam się. U mnie z prawej strony gra przód(cała lewa normalnie) jednak jak dam głośniej tak na pół to charczy ten przedni prawy. Tył prawy nie gra w ogóle. Rozebrałem wszystkie boczki i nic.... postanowiłem styłu w bagażniku przepiąć przy wzmacniaczu lewą stronę na prawą (aby zobaczyć czy teraz druga strona bedzie charczeć a tylni lewy przestałby grać) co okazało się złym pomysłem gdyż po przepięciu kostek coś puknęło i przestało w ogóle grać nawet jak kostki wróciły na swoje miejsce to radio też w ogóle nie gra. Uruchamia się normalnie wyświetlacz świeci stacje pamięta bezpiecznik cały. Teraz nie wiem czy zepsułem radio czy wzmacniacz...... potrzebuje jednego geniusza do wyjaśnienia tej sprawy :cool2:
330d,yzfr6,yz250, INPA-Darmo sprawdzę/pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

łatwo sprawdzić co jest przyczyną wystarczy do kostki od radia wpiać głosnik i zobaczyć czy wychodzi z niego dzwięk na każdą stronę

jeśli nie to macie uwalaną końcówke w radiu cd sprawa jest prosta wymieni ją każdy elektronik za 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez sie podpinam

Mam pytanie o jaka kostke z radia chodzi. W moim przypadku nie gra prawy przod. Rozebralem drzwi i przelozylem glosnik do lewych - glosnik gra wiec to nie w tym rzecz. W przednich drzwiach nie gra i gorny glosnik i dolny tzn. i ten na slupku i ten na dole drzwi.

Mam prosbe o jaka kostke z radia chodzi - w moim samochodzie jest nawigacja duza 16:9 czy musze wyjmowac caly ekran jesli tak to jak sie to robi.

Prosze o pomoc.

meggiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dodatkowe pytanie nie wiem gdzie jest ten tuner w bagazniku. Po lewej stronie w bagazniku mam tylko naped DVD navigacji i nad napedem jest wzmacniacz antenowy TV tak jest na nim przynajmniej napisane - taki kwadrtowy plaski, i nic wiecej. Wiec gdzie moge odszukac tuner gdzies pod tapicerka???. Prosze o dodatkowa porade. Dodam jeszcze ze prawe glosniki w drzwiach zagraja przez 30 sekund zaraz po przekreceniu kluczyka potem juz cisza. Po ponownym odpaleniu samochodu tez niegraja dopiero po jakis 4-6 godzinach przestoju.

 

pozdrawiam

meggiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszytko zalerzy jakie masz auto w turingach np nie ma na boczku tylko bliżej oparcia siedzenia pod pokrywa podłogi , podejżewam że jak auto stoi dłużej to przy odpaleniu troche gra dlatego że końcówka mocy pracuje już na zwarciu i puki się nie nagrzeje to chwile popracuje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.