Skocz do zawartości

BMW E46 pompa paliwowa ??


lobrycki09

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio jechałem swoja BMW E46 99r 2,0 d 136km kiedy zatrzymałem sie na światłach auto zaczęło kołysać obroty silnika skakały po chwili na zielonym ruszyłem przejechałem ze 100 m i samochód zgasł ze bylem rozpędzony próbowałem z 2go biegu odpalić ale nic... No wiec zaprowadzilem auto do mechanika tam zostal podlaczony do komputera i wyszlo ze pompa paliwowa, kiedy wyslalem pompe do serwisu odesłali mi ja i powiedziali mi ze pompa jest dobra.. no i teraz nie mam pojecia co to moze byc... :( jak ktos moze mi pomoc to będę bardzo wdzięczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio jechałem swoja BMW E46 99r 2,0 d 136km kiedy zatrzymałem sie na światłach auto zaczęło kołysać obroty silnika skakały po chwili na zielonym ruszyłem przejechałem ze 100 m i samochód zgasł ze bylem rozpędzony próbowałem z 2go biegu odpalić ale nic... No wiec zaprowadzilem auto do mechanika tam zostal podlaczony do komputera i wyszlo ze pompa paliwowa, kiedy wyslalem pompe do serwisu odesłali mi ja i powiedziali mi ze pompa jest dobra.. no i teraz nie mam pojecia co to moze byc... :( jak ktos moze mi pomoc to będę bardzo wdzięczny

a mógłbyś podać jaki błąd wyskoczył???

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałeś że oddałeś samochód do mechanika który podłączył pod komputer - więc prosimy o nr błędu no chyba że mechanik go wcale nie podłączył i tylko zgadywał....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.