Skocz do zawartości

Porada Dot. Dopasowania Alufelg


KarolGd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś oglądałem osobiście takie felgi -->http://allegro.pl/item1070287715_kola_15_bmw_e30_7jx15h2_4x100.html,

okazało się, że z przodu ocierają o zaciski. Jutro bedę zakładał nowe tarcze i klocki więc pewnie wogóle nie przyłożyłbym felgi bo nowy klocek będzie grubszy. Czy ktoś z Was stosował dystanse? Czy są jakieś skutki uboczne? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa, sprzedający kupił wysyłkowo i był zapewniany że pasują do e30, u niego w touringu z przodu ocierały o zaciski i u mnie też. Może poprostu Wasze zaciski są inne. W każdym razie musiałbym założyć jakieś dystanse + 800zł za felgi. Do tyłu pasują idealnie, ale z przodu te piekelne zaciski :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz tam et?? bo to jest ważne

 

wady dystansów, szybciej lecą łożyska, innych nie stwierdziłem, mam dystanse 25 i 30mm

tylko nie kupuj tanich dystansów bo są nic nie warte, szybko się zniszczą, tak samo jak śruby, musisz kupić dłuższe, a jak już dasz na przód to daj i na tył bo jak to będzie wyglądało przód szerszy...

 

montując dystans pamiętaj o idealnym wyczyszczeniu piasty i koniecznie popsikaj miedzią w spreju żebyś potem nie musiał kombinować ze zdejmowaniem

 

ps polecam zakupy u tego człowieka:

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14741065

dobra jakość, przyzwoita cena a i doradzi jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jeszcze ustalimy z moim mechanikiem od bmw co z tym zrobić. Na pewno bym założył dystanse na tył bo brzydko by wyglądało z szerszym przodem, co innego gdyby z tyłu było szerzej. a co sądzicie o tych alufelgach? są warte swojej ceny 800 zł? wyglądają tak samo jak na fotkach (jak nówki) mam białą e30 coupe i pięknie by wyglądała w nich i ciężko mi że trzeba kombinować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.