Skocz do zawartości

320i dezynfekcja klimy-gdzie kanał odprowadzający skraplacza


Konrad84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jesli byl juz wczesniej poruszany ten temat, prosze o link i przepraszam, ale nie znalazlem takiego.

Temat dotyczy dezynfekcji klimatyzacji w E36 2.0 z '95r. z klimatyzacja manualna 2 strefowa.

Posiadam preparat do dezynfekcji klimatyzacji "WURTH" z sondą.

W instrukcji napisane jest, zeby: "wprowadzic sonde do kanalu odprowadzającego wode ze skraplacza i rozpylic"

A moje pytanie brzmi - gdzie jest ten kanał???

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

 

_____

Poprawiłem tytuł. Proszę się zapoznać z formatem tytułowania wątków. Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie starczyło by zdemontować schowek i po prawej stronie konsoli jest pokrywa obudowy filtra przeciwpyłkowego. Tam chcieli mi psikać na dezynfekcji ale im odmówiłem ponieważ niedawno wymieniałem filtr i połamałem pokrywkę, więc nie chciałem powtórzyć zdarzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam preparat do dezynfekcji klimatyzacji "WURTH" z sondą.

W instrukcji napisane jest, zeby: "wprowadzic sonde do kanalu odprowadzającego wode ze skraplacza i rozpylic"

A moje pytanie brzmi - gdzie jest ten kanał???

przeprowadzałem taki zabieg u siebie jakies 2 lata temu, ten sam preparat :8) + jeszcze coś co stawiało sie na podłodze w srodku auta, jakiś rozpylacz i wtedy klima włączona + obieg zamknięty, bodajze 15 minut miało auto chodzic.

 

Wracając do Twojego pytania, ten kanał jest po prawej stronie skrzyni biegów, poświeć dobrze powinieneś go zobaczyć.

(zdaje mi sie ze na 99% po prawej stronie, napewno obok skrzyni biegów we "wnękach" )

powodzenia :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.