Skocz do zawartości

530D - dziwny brak mocy


polowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wymieniłem 6 Wtryskow, auto super jeździ. Ma więcej mocy na wyższych obrotach. Korekcję mam największą 0.35. Prędkość tlokow równa, jak wylacze korekcję w Inpa to nie ma różnicy. Zero drgań.

Wszytsko pieknie do dzisiaj. Znowu złapał błąd spadku ciśnienia na listwie CR.

Co to może być? Może regulator ciśnienia w pompie? W zeszłym roku wymieniałem na nowy bosch .

 

Urlop tuż tuż i musze to naprawić.

 

Tomek

 

 

Witam

 

Auto naprawione. jeździ super, żadnych błędów i moc wskoczyła jeszcze większa :)

Mialem uszkodzona pompę CR. Nie regenerowałem tylko wymieniłem na inna z 2004 roku.

 

Poza moca i brakiem błędów, poprawiła sie tez kultura pracy. Nie mam juz delikatnych stukotów na biegu jałowym. I na wyższych obrotach tez ciszej.

 

dziękuje wszystkim za pomoc i wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odświeżam wątek

Bmw E 39 530 D2002r.Na początek padła turbina, została wymieniona na regenerowaną okazało się że przyczyną była cieknąca do rozrządu pompa CR. Pompa CR zostały wymienione uszczelnienie i wałek w pompie podobno był krzywy, sprawdzona na stole wydruki ok . Po zamontowaniu błąd 1190 zawór regulacji ciśnienia w rampie, wymieniony filtr paliwa i zawór czujnik na pompie boscha. Na postoju silnik wkręca się na obroty , podczas jazdy przy 3000 obrotów wyświetla błąd na desce wtryski , na kompie błąd 1190. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.