Skocz do zawartości

CAR AUDIO DO BMW 3 SEDAN


tomekmax1

Rekomendowane odpowiedzi

kolego wzmacniacz LEGACY 1200w rms zobacz na allegro są 2 takie działają super. ja mam taki i jest bardzo sciszony bo nie szło wytrzymać. polecam te wzmacniacze. tuba wg mnie macaudio lub jakis jbl najlepsze firmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
poprzednio mialem 300rms i bylo malo

Ja przy 250RMS wytrzymac nie moge, no ale moze ktos lubi glosniej :P

Wymien kable na grubsze i lepszej jakosci, doloz kondensator i od razu zrobi sie lepiej :)(ja az bylem zdziwiony ile mocy traci sie na "super kablach z allegro")

Polecam skrzynie Infinity lub jak kolega pisal JBL. Podane przez Ciebie tez zrobia niezla furore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
podpinam sie pod temat Chcialbym kupic jakis sprzet do swojej e36 sedan a konkretnie tube wzmacniacz i kondensator Co do muzyki to albo elektroniczna trance elektro hause techno itp albio rap snoop doog itp oraz polska scena muzyczna nic innego raczej nie slucham Chcialbym miec miekki i gruby bas zeby to gralo a nie powodowalo tluczenie sie wszystkich plastoikow Zalezy mi na naprawde niskich tonach Jestem laikiem raczej w tej kwestii Na sprzet mam okolo 1500 zl wiadomo te 200 czy 300 zl zawsze sie znajdzie jezeli znajdzie sie jakis konkretny sprzet Oprocz tego jest problem bo tuba ma byc jak najmniejsza bo potrzebuje jak najwiecej bagarznika a mam gaz wiec kolo w bagazniku Mysle ze na 2 glosnikach odpada Prosze o pomoc bo nie mam sie do kogo zwrocic Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przy budzecie 1500 do 1800 mozna zrobic juz calkiem przyjemne naglosnienie tylko jest pare waznych kwesti:

1. Czy w swoim bmw e36 sedan masz juz jakies radio??

2. Najwazniejsza sprawa to zrobic dobrze drzwi czyli glosnik srednio nisko tonowy musi znalezc sie w boczku.

3. Glosniki wysokotonowe w slupki

4. Ze wzgledu na budzet wzmacniacz 4kanalowy ktory pozwoli nam zasilic przod oraz subwoofer

5. W bmw e36 sedan jest duzy problem z przebiciem sie tonow niskich z bagaznika gdyz jest blacha za siedzeniami,

ale jest mozliwe przy glosniku 25cm uzyskac szybki precyzyjny bas.

Naglosnilem juz wiele takich bawarek i kazdy byl z efektu zadowolony.

Jutro moge powrzucac troche zdjec z roznych instalacji w tym modelu.

 

Pozdrawiam

Kamil

LacAudio

Kamil@lacaudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.