Skocz do zawartości

III runda RallyLand WRC Puchar 2010


Rekomendowane odpowiedzi

22-go maja wziąłem udział w III rundzie RallyLand WRC Puchar 2010 na lotnisku koło Debrzna. Udało się ugrać 1 miejsce w klasie i 4 w generalce.

Ustawione były trzy próby przejeżdżane trzykrotnie. Zgłosiło się około 60 załóg więc jazdy było na cały dzień.

Poniżej kawałek filmu z naszej jazdy:

Pozdrawiam

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze nie widac kto jechal jakim samochodem, pewnie zlales same maluchy :wink:

 

No zaraz Ci strzelę. W wynikach na poszczególnych odcinkach możesz sobie najechać na nazwisko kliknąć i będziesz miał skąd i czym ktoś tam jedzie. A i jeżeli w wynikach nie będziesz mógł mnie znaleźć to znaczy że jesteś nie w tej klasie :mrgreen:

Pozdrawiam

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jezeli dobrze policzylem to wyprzedziles w generalce 6 samochodow Subaru Impreza a 2 razy mieles 2 czas w geralce :shock: Z tego co widze to niektore odcinki byly po niezlym "syfie" gdzie naped 4x4 dawal im straszna przewage. Gratulacje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasy w książce drogowej miały podaną długość do 2km :mrgreen: , ale włodarze trochę naciągnęli i odcinki nie były krótsze niż 3km. Naprawdę fajnie tam się jeździ.

Na odcinku "UCHO" (trzecia próba na filmie) na głównym pasie przed szykaną i nawrotem miałem 155km/h, a subarakami bujali się do 185km/h Janisz N14-ką mówił że złapał 200km/h. Wynika z tego że nawet jakbym nie hamował i tak by mnie objechali, a przegrywałem z nimi na tym odcinku o około 2s.

Pozdrawiam

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jak mówi mój Teściunio:

"co za sztuka ugotować (Teściowa), jak się kupiło dobre produkty (Teść)" :mrgreen: :mrgreen:

więc brawo Pasikonik! :cool2: :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.