Skocz do zawartości

325i jak wyjąć dmuchawę nawiewu?


risto

Rekomendowane odpowiedzi

Moj silnik w wentylatorze juz jechal ostatnimi silami. Bez problemu dostalem sie do tego wentylatora i szybko postawilem diagnoze. Wirnik ma luzy na tulejce i wszystko jest bardzo luzne. Komplikacje zaczely sie z wyjmowaniem tego silnika. Po pierwsze zatrzymal mnie mechanizm wycieraczek ktory blokuje od prawej strony. Jednak najwiekszym problemem bylo to ze bardzo przeszkadza listwa do ktorej przychodzi paliwo. Oczywiscie obudowy wszystkie zdjete i wiazka kablowa odsunieta w miare mozliwosci do tylu. Nie wiem czy samo zdemontowanie mechanizmu wycieraczek pomoze. Naczytalem sie na forum o tych wymianach ale nikt nic konkretnie nie napisal. Moze ktos bardziej obeznany albo doswiadczona osoba mogla by opisac jak wyjac ten wentylator. Oczywiscie mam wersje z klimatyzacja i silnik M50. W marcu mialem rozebrana kompletnie deske rozdzielcza ale tam tez sa schody bo trzeba kompletnie wszystko rozebrac. Jesli jest jakis sposob to prosze o jakis opis. Postaram sie zrobic jakas fotorelacje z montazu jesli dojdzie do skutku. Z gory dzieki za info.

______

Poprawiłem tytuł tematu. Proszę się stosować do formatu tytułowania wątków obowiązującego w tym dziale. Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wymieniałem m w52 i zajęło mi to 1h odkręć wycieraczki chyba 5 śrub i to sporo da ja trosze tą blachę od podszybia podgoiłem i wyszedł bez problemów żadne listwy paliwowe mi nie trzymały, odkręciłeś tą osłonę metalowa od silnika ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.