Skocz do zawartości

E39 528i 1999 MK2 jaka mapa europy będzie działała?


Bulkake

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na nurtujące mnie problemy:

 

Mam MK2 prawdopodobnie i jakąć miemiecka płyte z nawigacja ale tam nie ma polski bo na monitorze zielona plama tylko.

Sciągłem od kolegi MR.Lova spolszczenie.

 

Czy trzeba wgrywać najpierw soft V17? czy może nowszy?

Jaka Mapa najnowsza europy będzie śmigała? BMW Professional 2010?

 

 

Najlpeij jakbyście mi napisali co po kolei trzeba zrobić

Pozdrawiam i dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wgrac bezposrednio polski soft.

Mapy: CD Navteq dla VDO Dayton/Philips Carin - najnowsze na 2009-2010.

Znajdziesz je tu: http://peb.pl/wbudowane-systemy-nawigacyjne/592066-rapidshare-navteq-maps-vdo-dayton-philips.html

lub na chomiku Mr.Lova.

Wazne - dla MK2 musisz nagrywac wszystko w MODE2 - i soft i mapy, najlepiej na dobrych nosnikach i najwolniej jak to mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa pytania:

 

Czy jak włoże płyte ty systeem nawigacji to będzzie po polsku? Cy język lektora jest w samym urządzeniu a tu są tylko mapy? Pozatym obsługa map jeśli płyta jest eng. to bedzie po angliesku? np szukanie adresu itp a sam lektor po polsku?

 

Czy BMW Professional 2010 będzie działała na MK2?

Pozdrawiam i dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezyk lektora jest w urzadzeniu, wiec jak wgrasz soft od Mr.Lova to zamieni on wybrany przez Ciebie jezyk niemiecki badz angielski na polski - menu jak i komunikaty glosowe. Tekst wyswietlany na wyswietlaczu pod zegarami pozostanie po angielsku badz niemiecku wiec znajomoscia jednego z nich sugeruje sie kierowac przy wyborze jezyka , ktory chcesz zastapic polskim.

Mapy Pro nie dzialaja na mk2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno.

 

Jaka mapa na chwile obecna do mk2 europy z dokładną mapą polski jest najlepsza?

Czy są orygin. mapy bmw polski do tego modelu na rok 2009 - 2010.

 

Czy ten soft od Mr.Lova jest sprawdzony? Czy ma pełne nazwy czy skróty -> Pon. czy Poniedziałek?

 

I o co chodzi z wgrywaniem kluczy?

Pozdrawiam i dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podane przeze mnie powyzej mapy sa jedynymi i najaktualniejszymi mapami dla europy - calosc miesci sie na 9-ciu CD (MK1,2,3 czytaja jedynie plyty CD!!)

Soft od Mr.Lova sprawdzalem osobiscie - Poczytaj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=121631 .

O jakie klucze pytasz? - jesli o Key_CD to dotyczy to tylko MK3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz MK4. Sciagnij sobie soft kolegi cX3 - calosc pl wraz z glosowymi alertami o fotoradarach - mapy na dvd, najaktualniejsza DVD High 2010-1, ktora zeby ostrzezenia o fotoradarch dzialaly musi byc zmodyfikowana POISoNem soft i metoda sprawdzona i dobrze opisana w watku:http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=88508&p=877412&hilit=cX3#p877412 i tu:http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=123752&hilit=fotoradary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wię nagrałe w Magic ISO i działa! Podziękowania!

 

 

A czy jak ponownie wgram soft spolszczajacy tylko ze nie z niemieciego na polski (taki wgralem i pod zegarami mam niemiecki :) ) tylko z ang. na polski to zmienione będą obydwa?

Pozdrawiam i dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi [BAD] wgralem mod d -> pl a teraz chcialem zrobic eng -> pl bo na desce po niemiecku. Wypisuje ze mam juz najnowszy soft i dalej moge pomarzyc o wgrywaniu tego samego pisze ze 8.70 ?????????????????????????????????
Pozdrawiam i dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij soft v27, zrob nim downgrade i dopiero po tym zaladuj soft en ->pl. Komunikaty na desce beda wtedy po angielsku. Niemiecki bedzie po niemiecku w calosci - Upgrade/Downgrade softu za kazdym razem laduje zakodowane w navi jezyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć!

Podłącze się pod temat. W swoim aucie też mam nawi mk2. Czy mając -jak mniemam- stary soft mogę ściągać mapy z podanych przez was linków i czy będą one działać bez upgrade'a softu-u. Pytanie drugie, może wydać się lamerskie. Mam problem z ustawieniem godziny i daty. Na monitorze na dolnym pasku nie wyświetla się w ogóle godzina i data. Kiedy wchodzę w ustawienia/ wybieram format zapisu daty i godziny/ ustawiam prawidłową datę i godzinę/ zatwierdzam pokrętłem- na wyświetlaczu pojawia się godzina i data ale nie w normalnej formie tylko są wykreskowane czyli np.:

 

prawoidłowo:

11.05.2010 godz. 12.30

u mnie:

--.--.1999 godz. --:--

 

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi dot. rozwiązania problemu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.