Skocz do zawartości

Key Memory


janosek

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre funkcje nie pokrywają się dokładnie z rozpiską ustawień Car/Key Memory. Pierwsza funkcja w grupie Car nieco dziwna: automatyczne zamykanie po zakończeniu jazdy? Jest taka funkcja, ale dotyczy blokowania drzwi po ruszeniu (Automatic locking after start). Reszta, czyli co zostało uaktywnione: ponowne blokowanie zamków po odblokowaniu i nie otwarciu drzwi, sygnalizacja światłami zamknięcia/otwarcia zamków, selektywne otwieranie (najpierw drzwi kierowcy, potem reszta), światła do jazdy dziennej, przypisanie ustawień radia do poszczególnych kluczyków (źródło dźwięku, głośność, tony, stacja). Dla kluczy funkcje selektywnego otwierania i to dziwne zamykanie po jeździe.

Kosmetyka samochodowa, czyszczenie tapicerki

http://www.clart.pl

Dodatkowe info, zapytania, porady na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie :cool2: Automatyczne zamykanie po uruchomieniu samochodu i ruszeniu jest aktywowane ale o co chodzi z tym zamykaniem po skończeniu jazdy to nie wiem ;) Nie wiedziałem tez o tym ponownym zamykaniu jesli drzwi nie zostana otwarte( musze zmierzyć po jakim czasie się zamykaja i czy to faktycznie u mnie działa)

 

jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc w odszyfrowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem tez o tym ponownym zamykaniu jesli drzwi nie zostana otwarte( musze zmierzyć po jakim czasie się zamykaja i czy to faktycznie u mnie działa)

Zwykle 20-30 sekund. Zamknij z pilota, otwórz, nie dotykaj drzwi i sprawdź po jakim czasie zamki się ponownie zablokują.

Kosmetyka samochodowa, czyszczenie tapicerki

http://www.clart.pl

Dodatkowe info, zapytania, porady na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Mam pytanie do tego tematu, jak to wszystko ustawic? Jakim programem? Wiem ze moj wuja ma kompa do bmw ale czy kompem to sie ustawi i gdzie trzeba wejsc? Czy moze potrzebny laptop i oprogramowanie?? Pomocy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.