Skocz do zawartości

320i silnik gaśnie


marcin108

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadam e36 320i i mam pewien problem .Sprawa wygląda następująco. Miałem niesprawny do końca centralny zamek, mianowicie drzwi otwierałem jedynie od strony pasazera i postanowiłem ta usterkę naprawić. Poprosiłem o naprawe elektryka.Naprawił to tak jak powinno być. Lecz niestety na drugi dzień auto już nie jeździło. Objawy są tego typu że auto zapala i po sekundzie dwoch gaśnie, nie chce sie wkrecic na obroty i nie chce pójść wyżej niż 1 000 obrotów.moim zdaniem wyglada na to jakby coś go odcinało:/ Mechanik stwierdził ze jest to walnieta pompa paliwa,wymieniłem na nową i dalej to samo.sprawdziłem kompresje,iskre wszystko jest paliwo tez dochodzi do wtryskiwaczy.podłączyłem pompe na krótko i dalej gaśnie.jedno co mnie niepokoi to gdy wszystko było wporządku przy przekręceniu kluczyka na zapłonie było słychać pompe paliwa a po naprawie tego centralnego już nic niesłychać.słychać tylko gdy silnik sie zapali i zgaśnie:/:/ Myslałem ze jest do wymiany przekażnik z pompy ale jest sprawny.Dajcie mi jakiś pomysł co to moze być.Czekam na jakieś pomysły mile pozdrawiam:) Marcin :( :(

________

Proszę o poprawne, zgodne z formatem tytułowanie wątków! Dodałem wyróżnik modelu w tytule. Zachęcam też do korzystania z wyszukiwarki. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jest jeszcze jedno gdy zapale auto bez dodawania gazu to gaśnie po sekundzie. a jeżeli chce zeby pochodził to musze zapalic auto i bardzo szybko naciskać pedał gazu to wtedy chodzi strzela w kolektor i sie dławi a co najlepsze przy tak szybkim naciskaniu nogi na gaz auto niechce nawet przekroczyć 1000 obrotów:/. odpiołem przepływke i to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales szczelnosc w ukladzie dolotowym?

Nie trzepnela/ rozpiela ci sie tam jakas rurka?

 

pzdr

GreenEvil

Dosiadales kiedys arabki? Idac stepa wsluchaj sie w nia, a zobaczysz jak kazdym drgieniem miesnia wyrywa sie do cwalu.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=126984

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprobuj moze na autostarcie w sprayu. Jak pochodzi chwile to cos nie tak z paliwem. OBjawy jakie opisujesz to mialem podobne jak mi padl czujnik polozenia walu. Ale to raczej na kompie by wykazalo. A zaplon sie koledze tez mogl przestawic choc to rzadko sie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.