Skocz do zawartości

Przerubka z automatu na manual


Sławek.S

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
Zero odp na moje pytania ale powiem tak kupiłem tą dwulitrówke i przerobiłem na manual swoją 525i części pasowały takie jak ( skrzynia,sprzęgło,wał napędowy,pedały,mostu tylniego nie trzeba zmieniać wystarczy zmienić flanszę na dyfsze pasuje ja tak zrobiłem i wszystko chula jeśli chodzi o elektryke to podpiołem przełącznik od sporta i rozebrałem całą wajche od biegów podpiołem i ustawiłem w pozycji parking jak było to wszystko po odpinane to niechciała mi zapalić pochowałem to pod tapicerką w okolicach lewarka zmiany biegów jeśli chodzi o wtykę do skrzyni to lerzy pod maską razem z instalacją jak przekręce zapłon to wyświetili mi się komunikat getribeprogram i jeszcze jeden zaczyna się na b już niepamiętam jak dalej ale wszystko chodzi pez problemu jak się uporam z tymi komunikatami żeby niewyskakiwały to napisze jeszcze jedno odciołem kable od wstecznego z wtyczki co wchodzi do lewarka zmiany biegów w automacie i podpiołem do cujnika od wstecznego w manualu i chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego że podzieliłeś się swoimi doświadczeniami , a jeśli chodzi o przekładkę skrzyni to każda informacja jest przydatna. Jeśli masz chwilę to mógłbyś jeszcze dopisać na ja kie trudności napotkałeś podczas wymiany. Jestem zainteresowany ponieważ mnie też prawdopodobnie to czeka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie.Ja kupiłem BMW e34 525tds co się okazało od nowości była założona skrzynia automatyczna po jakimś czasie wymienili skrzynie na manual i wszystko chodzi tak jak należny,mam takie pytanie w automacie jest ten przełącznik SPORT i jakiś system na zimę z taką śnieżynka ja tą kostkę mam i teraz jak podłącze przełącznik to ten system na zimę zadziała????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hej Panowie.Ja kupiłem BMW e34 525tds co się okazało od nowości była założona skrzynia automatyczna po jakimś czasie wymienili skrzynie na manual i wszystko chodzi tak jak należny,mam takie pytanie w automacie jest ten przełącznik SPORT i jakiś system na zimę z taką śnieżynka ja tą kostkę mam i teraz jak podłącze przełącznik to ten system na zimę zadziała????

 

Jakieś 2,5 roku temu sprzedałem właśnie touringa tds z 1993 roku: właśnie w nim wymieniłem skrzynię z automatu na manual i było super.

Może masz właśnie moje byłe auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.