Skocz do zawartości

Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)


Hipo

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety do tego wszystkiego jeszcze dochodzi to, że w weekend pracuję :mad2:

gdyby nie to, to pewnie i bym się skusił nie licząc kosztów 350 paliwo i z 500 na mandaty :mrgreen: a i jakiś nocleg by się przydał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 445
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobram gokarty zarezerwowane. O 17:30 jest rezerwacja na moje nazwisko.

W sumie nie spytałem ile chcemy jeździć :duh: ale wziołem na 10 minut, czyli wariant eco :)

Jak ktoś będzie chciał dłużej to nie powinno być problemu.

 

@Hipo: dopisz kolegę kubaszyn do listy, bo dostałem PW, że się zdecydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja będę ,będę w sobotę ,z Huberto już ustaliliśmy co i jak .... natomiast trochę lipa u mnie ,bo mam zderzak tylny pokancerowany oraz przednią szybę ,a nie mam czasu się tym zająć .....

ogólnie chciałbym być maks na 21 w Łodzi ...

czy czasem Kubaszyn nie jest z LDZ ?

bo jak tak to mozna razem śmignąć

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Super spot :cool2:

ja już wróciłem ,było fajnie ,przyjemnie .... niech żałują Ci co nie byli :nienie: :norty:

to nie chce wiedziec ile jechales :norty: ja wlasnie wrocilem do domu teraz,

Hipo jechalismy bardzo wolno ,nie wiem gdzie sie podziales ,moze te auto nie sluzy Ci :mrgreen: Bmw czekaja na Ciebie!!

Jeszcze dzieki za mile spotkanie ,poznanie na live oraz za kilka cennych rad ! do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że towarzystwo przednie, miło koleżeńsko i "prawie rodzinnie" pokrewieństwo dzięki marce BMW cieszy mnie taka znajomość i że tak się da :) muszę tylko zaczekać na miłą JEDYNECZKE i też w miarę możliwości będę chciał być w waszym gronie na zlotach i zlocikach :) Pozdrawiam i do zobaczenia! :)tak trzymać :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że towarzystwo przednie, miło koleżeńsko i "prawie rodzinnie" pokrewieństwo dzięki marce BMW cieszy mnie taka znajomość i że tak się da :) muszę tylko zaczekać na miłą JEDYNECZKE i też w miarę możliwości będę chciał być w waszym gronie na zlotach i zlocikach :) Pozdrawiam i do zobaczenia! :)tak trzymać :cool2:

 

szukaj, szukaj!!! i dołącz do nas!

 

 

Super spot :cool2:

Hipo jechalismy bardzo wolno ,nie wiem gdzie sie podziales ,moze te auto nie sluzy Ci :mrgreen: Bmw czekaja na Ciebie!!

 

ja tam jeszcze troche zostalem z Bondem, a potem nie wiedzieliśmy, jak wyjechać :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.