Skocz do zawartości

E61 525d Co ile wymienia sie filtr kabinowy(Microfilter)?


Kazek69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Wczoraj sprawdzilem filtry przeciwpylkowe(kabinowe) na komputerze pisalo ze do wymiany mocrofilter za 12000tys km jednak filtry byly zawalone i to bardzo!! postanowilem je wymienic ! zresetowalem microfilter ( mam nadzieje ze to jest ten filtr? ) i wyskoczylo mi 130000tys km!!! ze nastepna wymiana! wiec sie pytam czy to normalne zeby te dwa filtry wymienialo sie co 130000tys?? czy to troche ne zaduzo ? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem sie w instrukcji ze Mikrofilter to jednak filtr przeciwpyłkowy :) z wegla aktywnego :) czyli dobrze skasowalem :) dziwi mnie jednak przebieg po jakim trzeba wymienic ten filtr 130000tys km ??!!! chyba ze komputer oblicza sobie jakos przeplyw powietrza i jak wyczuje ze idzie slabiej to sie zmniejsza ten przebieg ?? tak jak z klockami swiecilo mi sie 31000 tys km a po przejechaniu trasy 300km pokazalo 29000tys . pozdrawiam

 

 

jarek_pr dzieki za dobre checi i za odpowiedz ale jak nie jestes pewny na sto procent to nie odpowiadaj bo wprowadzasz ludzi w błąd . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w dalszym ciągu uważam, że to nie od filtra kabinowego. Nie ma możliwości żeby jakikolwiek wytrzymał 130 000 km.

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest filtr pyłkowy i dobrze skasowałeś. Ale coś masz nie halo że ci tyle pokazało po resecie, też to robiłem ostatnio i mi pokazuje od 15tyś znowu w dół. A tak po swojemu to dla mnie i tak jest za dużo jak na filtr żeby tyle wytrzymał, ja wymieniam jak szyba mi już zaczyna mocniej parować albo rano jak mam zaparowane i nie może właśnie tego rozdmuchać tylko takie dwa placki robi na szybie :D tym bardziej że taki węglowy to koszt 100zł :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.