Skocz do zawartości

Klima - "buczenie"


frodo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po załączeniu klimy słyszycie jakiś dodatkowy dźwięk(buczenie)?W moim cudzie wentylacja/ogrzewanie chodzi normalnie(lekki szum) ale po załączeniu klimy dochodzi dodatkowe buczenie gdzieś z konsoli (tak mi się wydaje po nasłuchu) tak jakby się załączał jakiś dodatkowy "wentlator".Nie jest to mocne buczenie ale potrafi być upierdliwe szczególnie na postoju.Czy możecie sprawdzić w swoich czy jest podobnie czy cisza.Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny ale może filtr pyłkowy jest już zapchany albo zle wsadzony i dlatego hałasuje

Fakt mikrofiltry mam do wymiany - zamówiłem i czekam na nie (te dwa w podszybiu).Ale jak filtr może hałasować??

U mnie wczoraj wymienione filtry, nabita klima + odgrzybianie i niestety też słychać kompresor. Wiele osób skarży się na tę dolegliwość w E60, więc chyba należałoby przyjąć, że to normalne w tym modelu. Mój znajomy wymieniał jakieś łożysko w kompresorze i po tym zabiegu jest podobno cicho, ale on ma klekota, więc może rzeczywiście praca silnika zagłusza sprawniejszy kompresor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
U mnie jest cisza, buczenie nie wystepuje po wlaczeniu klimy tylko jak jest na pierwszej kresce nawiewu to slysze takie krotkie przerwy silniczka ale to na wlaczonej i wylaczonej klimie. Tak jak by chwile wialo, krotka przerwa i znowu to samo ale to chyba jest normalne bo nie znam inaczej :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie też od jakiegoś czasu słychać byczenie zwłaszcza na wolnych i niskich obrotach, poza tym klima działa z dużą sprawnością, przy max. 2st. na wylocie z nawiewu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.