Skocz do zawartości

Problem z zamykaniem z kluczyka


madpill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Wlasnie stalem sie posiadaczem 730d e65...autko sprowadzilem z austrii,szukalem z 3miechy az w koncu trafil sie moj wymarzony model...lecz wszystko co piekne czasem zbyt wczesnie sie konczy :( Auto jest po oplaceniu akcyzy i wszelkich formalnosci zwiaznych z rejestracja,mam nawet OC+AC w full opcjii...ale przejdzmy do szczegolu tego postu.Jedyny feler ktory mnie napotkal to kluczyk,niestety dostalem jeden egzemplarz...auto jezdzi hula zapier.... tylko nie moge go zamknac :mad2: !!Wizyta w autoryzowanym punkcie skonczyla sie fiaskiem i plegarem na 1200zl.Zamowili klucz,czas oczekiwania 2tyg i nic z tego...nie mozna zaprogaramowac klucza,autko nie reaguje na nic!!Panowie prosze o pomoc bo podobno wymiana wszystkich podzespolow odpowiedzialnych za odpalenie,zamkniecie i zabezpieczenie tego auta przewyzsza jego wartosc...znalazlem na allegro komp+klucz za okolo 1500zl.Czy wystarczy tylko wymiana tych podzespolow,czy jak twierdzi kolega ze to nie tak hop siup?? Stad w tytule POMOCY!!!

 

[EDITED BY MOD: Zmienilem tytul tematu, bo taki 'POMOCY!!!' nic nikomu nie mowi.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO z tym byłeś?? czy u pana Heńka w stodole? jakie aso jest tak kiepsie że nie umie tego zrobić?

może problem jest w tym że gdzies ktos ustawił tak że nie zamyka sie auto i jest to zrobione celowo- jesli tak sie da

bo innej opcji nie widze zeby nie dało sie nowego klucza zakodować a poza wszystkim to kluczyków powinno byc 2 normalne plus 2 dodatkowe bodajże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dostalem tylko jeden,w dodatku bez baterii,auto po malej kraksie ;/ ale przyjechal na kolach,w calosci :)aso,ale nie autoryzowane,nowe wozy na parkingu wygladalo dobrze... :idea: od srodka rygle zamykaja sie bez problemu...?mam tez kilka bledow na pulpicie,poduchy,pasy...mozliwe ze trzeba kompaa zresetowac ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madplill, po pierwsze, zapoznaj sie z regulaminem forum.

Po drugie: na drugi raz tytuluj swoj post bardziej konkretnie, bo tytul 'Pomocy' niczego nie mowi.

Po trzecie: na forum BKP NIE UZYWAMY PRZEKLENSTW, nawet wykropkowanych.

Po czwarte: jezeli piszesz, ze byles w ASO, ale nieautoryzowanym, to znaczy, ze nie byles w ASO, bo ASO to skrot od Autoryzowana Stacja Obslugi.

Po prostu musisz pojechac do kogos, kto ogarnia temat tak skomplikowanego samochodu, jakim jest E65. Jezeli nie znasz nikogo poza ASO BMW, to tylko to Ci zostaje. W przeciwnym razie skonczy sie na tym ,ze zamiast naprawic, wpedzisz sie w jeszcze wieksze koszty.

Jesli jedno ASO sobie nie radzi i chce Ci wymieniac wszystko 'az do skutku', to podzwon po innych i znajdz takie, ktore ma sensowniejszego elektryka.

Jezeli masz bledy w komputerze, i to tak powazne, jak poduszki i napinacze pasow, to musisz koniecznie jechac na diagnostyke komputerowa, bo te systemy w razie wypadku po prostu nie zadzialaja. Byc moze sama diagnostyka rozwiaze Twoje problemy z zamykaniem samochodu. W kazdym razie od tego trzeba zaczac.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam podobny problem i proszę o podpowiedź. Od lutego 2009 używam jednego kluczyka, mam 3 szt ( łącznie z "surówką" ). Czytałem na forum, że należy używać kluczyków na przemian ponieważ mają akumulatorki w środku, które ładują się w stacyjce. No więc przez tydzień używałem drugiego kluczyka, spadł mi z wysokości ok 1m i nie działa przycisk otwierania auta ( po za tym wszystkie przyciski działają). Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów miał podobny problem? Można otworzyć auto "uszkodzonym" kluczykiem przez zamek w drzwiach ale wtedy włącza się alarm i szybko trzeba umieścić kluczyk w stacyjce....

 

Pozdrawiam,

 

wwolny

Pzdr,


Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
To może kolego napisz dokładniej co było przyczyną ( piszesz ,że czujnik w antenie) awarii pilota-kluczyka oraz w jaki sposób sobie poradziłeś ,bo samo "hurra" nic nam nie mówi. Wtedy kazdy co miał podobny problem,bedzie mógł skorzystać z Twoich rad - bo chyba o to chodzi na tym naszym forum , nieprawdaż ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.