Skocz do zawartości

Wahacze firmy SRL,Czy warto?


andrzejw1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ogladam sobie na alegro wachacze do e38 i widze mega okazyjną cene.Nie wiem czy warto kupować tej firmy SRL zawieszenie,może ktoś miał z tym styczność i by napisał jak z wytrzymałością? Oglądałem wachacze aluminiowe dolne i sa w mega niskiej cenie 69zł, oto link http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=997163650 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=967476181 .Albo taki komplet http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=976137317 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=998409939 .Proszę o jakieś opinie,bo może ta firma nie jest taka zła!!! Pozdrawiam!!!!
Pomocy potrzebuje każdy a zarazem każdy powinien jej udzielać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Robię teraz u siebie zawieszenie i powiem ci, że też się nad tym zastanawiałem. Na forach niektórzy pisali że są rewelacyjne, inni że beznadziejne, mało wytrzymałe i nie trzymają wymiaru. Cięzko powiedzieć czy to nie pisali sprzedawcy albo konkurencja. Ale z drugiej strony musi być jakiś powód dla którego jeden wahacz kosztuje 60 zł, a drugi 400.

Może kiedyś trzeba będzie kupić srl`a i sprawdzić osobiście, na razie z bólem serca kupiłem lemfordera.

marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takze zastanawiałem się nad tymi wahaczami. Handluje częściami już dobre kilka lat i mogę powiedzieć że tansze nie znaczy gorsze !! Teraz konkurencja jest szeroka i cieżko zaistnieć na rynku więc te nieznane firmy tzn nowe będą sporo tańsze a producenci znani tj TRW SWAG powstały jak na rynku nie było dużej konkurnecji i wyrobiły sobie opinie ! W dzisiejszych czasach liczy się klient !! Ja kupiłem tanie łaćzniki stabilizatora i jestem mega zadowolony bo mają już rok i się nie wybiły a ta zima naprawdę dała w kość ! na tył kupiłem tansze wahacze i sprawdzimy jak one będą sobie radzić.

 

Pozdrawiam !

...dla Was to tylko samochody...a dla mnie to sens życia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2tyg temu zalozylem u siebie komplet na przod, i przyznam ze zadowolony jestem. sztywno, i cicho:>

wachacze dopasowane dobrze, wymiary takie same, jedyny problem jaki napotkalem to to, ze wyslali mi wachacz bez jednej nakretki:/ a w nocy juz nigdzie kupic nie moglem:P

 

temat niech sie rozwija, za jakis czas postaram sie napisac jak sie spisuja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jak tak polecacie srl to kupuje do siebie na przód komplet wyniesie mnie 400zł a nie 700zł za meyel wiec róznica jest spora:P

i do tego tuleje lemforera srodki za 120 wiec mysle ze całkiem wporzadku komplet.

Aaaa no i 2 latka gwarancji na te srl wiec jak sie wybija oddam :P a za te 700zl mam drugi komplet tak naprawde jakbym porównał srl do myle z wymiennymi sworzniami a je tez trzeba kupic i zaplacic za wymiane wiec.

Rozsadnie kupic srl robione sa w turcji a nie w chinach wiec moze:P sa lepsze hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się okaże,ale bądzmy dobrej myśli.Skończy sie to dziadostwo z cenami bo za jeden wachacz nie opłaca sie płacić 350 bo nawet to nie jest warte połowy,samo wyprodukowanie pewnie kosztuje z 50 zł + marże jakie nakładają bo BMW. A do innego auta np. Fiata z tych samych materiałów zrobią i połowe taniej.Oszustwo i naciąganie nas włascicieli bmw,nawet ci co handlują używkami to kasują nas w hu.... po połowe ceny biorą, a cena oryginału wiadomo jaka.ZŁODZIEJSTWO.
Pomocy potrzebuje każdy a zarazem każdy powinien jej udzielać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje stare wahacze były w masakrycznym stanie, jestem mile zaskoczony SRL dosyć solidnie wykonane,

tuleje nabiłem lemforda i jest naprawdę super, nie czuć w ogóle dziur mimo iż jeżdżę na 18calowych kolach a jest bardzo cicho w środku;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ile przejechałeś na tych 18cali?? Ja tez takie mam.Tył 255 a przód 235 R18,wiadomo weższa felga z przodu o cal,seria,fabryka,BMW.
Pomocy potrzebuje każdy a zarazem każdy powinien jej udzielać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie maja iso czyli gwarancje konsumenckom ze produkt spełnia europejskie wymogi, no i gwarancja 2 letnia przynajmniej w moim przypadku:P

ja polecam chodz boje sie na tych 18 latac chetnie na 17 cali bym wskoczył na profilu 215/45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli SLR :cool2:

Ja zrobilem juz 2 tys na nowych wachaczach i na kólkach 18 cali i jest spoko loko.

Te wachacze sa 2x tańsze od myle, a co z tego ze myle maja sworznie wymienne skoro za nowe tez trzeba zaplacic no i za wymiane czyli sa nawet 3 razy tańsze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.